بهترین جراح پلاستیک و زیبایی در شمال تهران

بهترین جراح پلاستیک :

داشتن ظاهر زیبا از خواسته‌های بسیاری از مردم است. به گونه‌ای که همه افراد به دنبال راهکارهایی برای مطلوب‌تر و زیباتر کردن خود هستند. جراحی پلاستیک و زیبایی بهترین راهکار برای رفع عیوب و مشکلات ظاهری افراد است. این جراحی باید زیر نظر متخصص جراحی زیبایی و پلاستیک انجام شود. تا فرد پس از عمل جراحی به نتایج مطلوب خود برسد. جراحی پلاستیک، بسیار حساس است. زیرا در صورت عدم تخصص و تجربه کافی جراح نه تنها فرد به نتایح مطلوب خود نمی‌رسد بلکه مشکلات و عوارض خطرناکی هم به بار می آورد. از این رو عمل جراحی زیر نظر بهترین جراح پلاستیک تضمین‌کننده دستیابی به نتایج مطلوب است.

پیشرفت دانش پزشکی در سال‌های اخیر منجر به گرایش افراد بیشتری به جراحی زیبایی و ترمیمی صورت شده است.

زیرا در زمان های گذشته این عمل با سختی‌های زیادی به همراه بود اما در حال حاضر جراحی زیبایی و ترمیمی بسیار آسان تر شده است.البته مهارت و تجربه جراح پلاستیک در نتیجه نهایی بسیار موثر است.اغلب افراد برای انجام جراحی های خود به دلیل امکانات بالا در بیمارستان ها، به تهران مراجعه می کنند.

هرچند پیدا کردن جراح پلاستیک صورت خوب در تهران کار چندان آسانی نیست.آیا شما نیز به دنبال جراح پلاستیک خوب در تهران هستید؟پس در ادامه با ما همراه باشید تا با یکی از گزینه های بهترین جراح پلاستیک و زیبایی در تهران آشنا شوید.

بهترین جراح پلاستیک و زیبایی در تهران

جراحی زیبایی و ترمیمی صورت چیست؟

جراحی پلاستیک در حالت کلی به سه دسته تقسیم می شود:

1- جراحی ترمیمی کارکردی :

این نوع جراحی برای اصلاح عملکرد یکی از عضوهای صورت انجام می شود.در واقع انجام این عمل ضروری و حیاتی است.مانند جراحی بینی برای افرادی که دارای انحراف مادرزادی هستند و این مسئله منجر به ایجاد دشواری در روند تنفسی آن ها شده است.

2- جراحی ترمیمی محض :

در این جراحی ترمیم آثار زخم و سوختگی هدف اصلی می باشد.

3- جراحی زیبایی محض :

این نوع از جراحی برای رفع ایراد صورت برای زیباتر شدن انجام می شود و ضرورت پزشکی ندارد.

یک جراح پلاستیک خوب در تهران باید در هر سه دسته فوق دارای مهارت کافی باشد. از طرفی جراح باید با اصول اولیه زیباشناختی آشنا باشد.زیرا عمل‌های جراحی زیبایی ترمیمی صرفا یک کار علمی نیست.

ویژگی‌های بهترین جراح پلاستیک و زیبایی در شمال تهران :

برخی از ویژگی‌های یک جراح زیبایی به شرح زیر است:

1- جراح پلاستیک بتواند با توجه به نوع پوست، جنس، وزن، گوشت و نوع استخوان بیمار نتیجه نهایی جراحی را تخمین بزند و با بیمار خود در این باره گفتگو کند.

2- یک جراح پلاستیک متعهد، باید از انجام جراحی‌های غیر ضروری پرهیز کند.

3- یکی از مهم‌ترین نکات ایجاد ارتباط مناسب با بیمار برای آگاهی از انتظارات او می باشد.

جراح پلاستیک باید با بیمار خود درباره مزایا و معایب جراحی صحبت کند و اطمینان پیدا کند که بیمار در شرایط روحی مناسبی به سر می برد.

4- توانایی تجسم صورت بیمار را بعد از جراحی داشته باشد تا بتواند بهترین تصمیم را در زمان عمل اتخاذ کند.

5- بارزترین ویژگی یک جراح پلاستیک خوب در تهران قطعا به روز رسانی دانش خود در زمینه تکنیک‌ها و فناوری‌های جدید در حوزه پزشکی است.

6- یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در بهترین جراحان پلاستیک یافت می‌شود، این است که شنونده خوبی هستند.

7-جراح پلاستیک باید بتواند به خوبی به بیمار خود گوش دهد و در صورت لزوم بتواند ترس او را تسکین دهد.

8-جراح پلاستیک باید خود شجاع باشد که بتواند شجاعت خود را به بیمار القا کند.

نکات اساسی در انتخاب بهترین جراح پلاستیک

 • اطمینان از تخصص و مدرک تحصیلی در زمینه جراحی پلاستیک

بسیاری از افراد گمان می‌کنند هر شخصی که پزشک جراح باشد، صلاحیت انجام عمل جراحی پلاستیک را دارد.  و با مشاهده تبلیغات جراحی پلاستیک ارزان‌قیمت در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی وسوسه می‌شوند که خود را زیر تیغ هر جراحی بسپارند. اما واقعیت این است که جراحان پلاستیک و زیبایی باید دوره‌های جراحی پلاستیک را بگذرانند و پس از اخذ مجوزهای لازم واجد شرایط انجام عمل جراحی پلاستیک و زیبایی شوند.

 • بررسی تجربیات جراح با توجه به نوع عمل جراحی

زمینه‌های تخصصی عمل جراحی پلاستیک متعدد است و جراحان پلاستیک در زمینه‌های مختلف تخصص دارند. از این رو باید جراحی را انتخاب کنید که در یک زمینه خاص تخصص و تجربه انجام اعمال جراحی متعددی را داشته باشد.

 • ایجاد حس آرامش و امنیت توسط جراح

این که یک جراح پلاستیک را انتخاب و به وی اعتماد کنید تصمیم بسیار مهمی است. زیرا انجام یک جراحی پلاستیک نوعی ریسک بزرگ محسوب می‌شود. از این رو توصیه می‌شود جراحی را انتخاب کنید که بتواند به شما حس آرامش و امنیت بدهد و کاملا به او اعتماد کنید و از کسب نتایج مطلوب جراحی او مطمئن باشید.

 • درباره امکانات و تجهیزات اتاق عمل تحقیق کرده و از آن مطمئن شوید.

جراحی پلاستیک باید در اتاق عملی انجام شود که از امکانات مطلوب همانند سیستم‌های پشتیبانی و احیا برخوردار باشد. تا مواقع اضطراری و ایجاد هر گونه مشکل جدی این امکانات و تجهیزات در دسترس باشد. جراح پلاستیک باید در این گونه اتاق‌های عمل  به انجام جراحی بپردازد.

 • برخورداری از اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری

برخورداری از اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری به همان اندازه مهم است که جراح باید تخصص و مهارت داشته باشد. مراعات حال مراجعه‌کننده و بیمار و نیز برخورد شایسته در قبل و حین عمل جراحی و حتی پس از آن نشان‌دهنده وجود اخلاق و منش حرفه‌ای یک پزشک جراح است. انجام خدمات جراحی پلاسیتک اعم از مشاوره و عمل جراحی با داشتن دقت و مسئولیت‌پذیری، بعد دیگر اخلاق حرفه‌ای  جراح به شمار می‌رود.

 • آگاهی از تکنیک‌های مدرن در جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک همانند هر حوزه پزشکی و جراحی دائما در حال تحول و پیشرفت است و با گذشت زمان تکنیک‌های جدیدی مطرح و استفاده می‌شود. تکنیک های مدرن نواقص روش‌های قبلی را برطرف می‌کند و همچنین نتایج مورد انتظار بیماران را بیشتر برآورده می‌کند. آگاهی از تکنیک‌های مدرن جراحی پلاستیک و تلاش در جهت کسب مهارت جراحی با این تکنیک‌ها برای هر جراح پلاستیکی ضروری است.

بهترین جراح پلاستیک و زیبایی در شمال تهران کیست؟

جراح پلاستیک خوب در تهران

اگرچه تعداد زیادی از افراد وجود دارند که ادعا می کنند جراح پلاستیک هستند اما قطعا همه آن ها بهترین نیستند.

دکتر احمد علی رجب پور فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی به دلیل انجام جراحی‌های بسیار موفق و جلب رضایت صد در صدی بیماران در حال حاضر به یکی از گزینه‌های بهترین جراح پلاستیک در تهران تبدیل شده است.

برخی از خدمات ایشان عبارتند از:

وقتی پلک دچار افتادگی می‌شود، میدان بینایی کمتر می شود از طرفی چشم‌ها کوچک‌تر از حالت طبیعی دیده می‌شوند. بنابراین برای افزایش میزان دید و بازتر شدن چشم عمل جراحی انجام می‌شود. اگر افتادگی پلک بسیار زیاد باشد در حدی که مانع بینایی شود جراحی پلک دیگر یک عمل زیبایی نیست بلکه یک جراحی ضروری است.

 • جراحی زیبایی بینی و بازسازی انحراف بینی و راه هوایی :

جراحی زیبایی بینی برای افرادی انجام می‌شود که از شکل ظاهری بینی خود رضایت ندارند و تمایل به اصلاح فرم آن دارند. انحراف بینی یکی از مشکلات بسیار مهم داخل بینی است که می‌تواند منجر به ایجاد مشکلات تنفسی شود. بازسازی انحراف بینی و راه هوایی منجر به از بین رفتن اختلالات تنفسی خواهد شد.

درصد قابل توجهی از افرادی که به دنبال جراح پلاستیک صورت خوب در تهران هستند برای رفع بدفرمی گوش و گوش برجسته است.اتوپلاستی یا جراحی گوش عملی است که در آن اندازه و حالت گوش ها اصلاح می شود.

 • چال گونه :

یکی از جراحی‌های رایج در سال‌های اخیر انجام عمل چال گونه است. در این عمل با استفاده از یک ابزار مخصوص مقداری از عضله و بافت چربی برای ایجاد چال گونه تراشیده می شود. سپس از درون دهان و یا پوست گونه سمت دیگر این سوراخ با بخیه قابل جذب دوخته می شود.

بهترین جراح پلاستیک چه اقداماتی انجام می‌دهد؟

برای انجام جراحی پلاستیک نیاز به اقداماتی وجود دارد که جراح آن‌ها را در حین جراحی انجام می‌دهد. اقداماتی که بهترین جراح پلاستیک انجام می‌دهد شامل موارد زیر می‌شود:

 • بهبود ظاهر نواحی مختلف بدن

جراح پلاستیک به درمان بیماری های خاصی نمی پردازد. به عبارتی این جراحان همانند متخصصان قلب، اعصاب، ریه و ….  نیستند که متمرکز بر قسمت خاصی از بدن هستند و به درمان بیماری‌ها و ناراحتی‌های آن می‌پردازند.

بلکه جراحان پلاستیک به لحاظ ظاهری و زیبایی‌شناختی با نواحی مختلف بدن آشنا هستند و در راستای بهبود ظاهر نواحی و کل بدن تلاش می‌کنند. انجام جراحی پلاستیک نیاز به آن دارد تا جراح با آناتومی بدن افراد آشنایی خوبی داشته باشد.  

 • انتقال بافت

اقدام دیگر جراحان پلاستیک انتقال بافت‌ها از ناحیه یا قسمتی از بدن به قسمت‌های دیگر بدن است. آن‌ها همچنین توانایی ترمیم زخم‌ها و برش‌های عمیق و پیچیده را دارند. حتی در مواقع لزوم می‌توانند از پروتز و ایمپلنت برای ترمیم و اصلاح فرم بافت‌ها و نواحی بدن استفاده کنند.

 • ترمیم و بهبود جای زخم (اسکار)

در مواقعی ممکن است در اثر عللی در نواحی مختلف بدن زخم‌هایی ایجاد شود که پس از بهبودی جای زخم یا اسکار باقی بماند. یکی دیگر از اقدامات جراحان پلاستیک ترمیم و اصلاح اسکارهای روی بدن است که با استفاده از روش‌ها و ابزارهای مختلف انجام می‌شود.

روش‌های یافتن بهترین جراح پلاستیک :

 • جستجو در موتورهای جستجو و مراجعه به وب سایت‌های اینترنتی
 • مراجعه به وب سایت انجمن جراحان پلاستیک و مشاهده فهرست این جراحان و مطالعه سوابق و رزومه
 • مراجعه به وب سایت‌های شخصی جراحان پلاستیک و مشاهده نمونه کارها و مطالعه سوابق تحصیلی و رزومه کاری آن‌ها
 • جستجو در شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام و مطالعه سوابق و رزومه کاری جراحان و تماشای ویدیوی نمونه کارهای جراحی
 • مراجعه حضوری به مطب و کلینیک‌های جراحان پلاستیک و صحبت با بیماران و مراجعه‌کنندگان و نیز سنجش میزان رضایت آن‌ها از عملکرد پزشک جراح
 • پرس و جو از آشنایان، دوستان و اقوام نزدیک که به نوعی اطلاعات مفیدی در زمینه یافتن جراح پلاستیک متخصص و ماهر دارند.

قیمت بهترین جراح پلاستیک و زیبایی در شمال تهران :

فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت جراحی زیبایی و ترمیمی صورت بسیار زیاد است. برای تعیین دقیق هزینه جراحی پلاستیک باید توسط پزشک معاینه شوید. پس از انجام بررسی های لازم هزینه نهایی توسط پزشک به شما اعلام خواهد شد.

کلام آخر :

برای ویزیت و دریافت مشاوره رایگان در زمینه هر یک از موارد فوق می توانید به مطب دکتر احمد علی رجب پور فوق تخصص جراحی زیبایی به صورت حضوری مراجعه کنید.

در هنگام مراجعه می توانید سوالات خود را درباره تیم جراحی، کیفیت تجهیزات اتاق عمل و هزینه جراحی زیبایی و ترمیمی بپرسید.در صورتی که سابقه بیماری خاصی دارید و یا بنا به صلاح دید پزشک دارو مصرف می کنید حتما در شرح حال خود بیان کنید.

نتیجه جراحی زیبایی به میزان زیادی به مهارت جراح بستگی دارد. از این رو بدون انجام تحقیق و بررسی لازم اقدام به انتخاب جراح پلاستیک نکنید. در حال حاضر دکتر احمد علی رجب پور یکی از گزینه‌های بهترین جراح پلاستیک و زیبایی در تهران می‌باشد که همواره سلامت و رضایت بیماران را در اولویت کار خود قرار می دهد.

از طرفی لازم به ذکر است که تمام خدمات انجام شده توسط ایشان جهت رفاه حال بیماران با قیمت مناسب ارائه می شود. هرگز فراموش نکنید با توجه به ایجاد تغییرات جدی در عمل‌های زیبایی و ترمیمی صورت و گاهی غیر قابل برگشت مراجعه به جراح پلاستیک خوب در تهران بسیار ضروری است.

در نظر داشته باشید که جراحی پلاستیک از جمله جراحی‌های بسیار حساس محسوب می‌شود که تخصص و تجربه جراح شرط اصلی موفقیت‌آمیز بودن جراحی است.

زیرا در صورتی که جراح فاقد ویژگی‌های یک جراح متخصص و باتجربه باشد، نه تنها انتظار نتایج مطلوب و قابل قبول وجود ندارد، چه بسا خطرات و عوارض بسیار خطرناکی می‌تواند پیامد یک جراحی غیر ایمن و غیر اصولی باشد.

از این رو به متقاضیان جراحی پلاستیک توصیه می‌کنیم در انتخاب جراح نهایت دقت را داشته باشند و با تحقیق کامل جراح مورد نظر خود را انتخاب کنند.

بهترین جراح پلاستیک
دربارهدکتر احمدعلی رجب پور
دکتر احمد علی رجب پور رتبه 1 بورد جراحی کشور سال 92 رتبه 1 آزمون فوق تخصص جراحی پلاستیک کشور سال 93 عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران عضو هیئت علمی دانشگاه عضو بنیاد ملی نخبگان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *