بهترين جراح سينه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران کیست و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ نقش سینه‌ها در زیبایی ظاهری خانم‌ها و افزایش اعتماد به نفس آن‌ها انکارناپذیر است. امروزه زیبایی ظاهری و زیبا بودن چهره افراد به یک ارزش تبدیل شده است.

از این رو بسیاری از افرادی که در اعضا و نواحی بدن دچار ظاهری نامطلوب هستند، متقاضی انجام جراحی‌های پلاستیک به منظور بهبود ظاهر و رفع نواقص آن هستند. دغدغه بسیاری از بانوان در انجام جراحی سینه، یافتن بهترین جراح سینه برای آن است.

زیرا سینه‌ها عضوی حساس در بدن هستند و خطا در انجام عمل جراحی و عدم تخصص و تجربه کافی علاوه بر این که نتایج مطلوب به دست نمی‌آید، بلکه موجب صدمات جبران‌ناپذیری برای سینه‌ها و ظاهر بیمار می‌شود.

 جراحی سینه یکی از عمل‌های رایج در بین بانوانی می‌باشد که از ظاهر و فرم سینه خود راضی نیستند. هر چند در سال‌های اخیر مردان نیز به دلایلی مانند حذف بافت اضافی در ناحیه سینه به دنبال انجام جراحی سینه هستند. اما یکی از دغدغه‌های مهم این افراد پیدا کردن بهترین جراح سینه در تهران می باشد.

از این رو بسیاری از آن‌ها شروع به تحقیق و بررسی در این زمینه می‌کنند. آیا شما نیز تصمیم دارید در روزهای آینده عمل جراحی سینه انجام دهید؟ آیا شما نیز به دنبال پیدا کردن بهترین جراح پستان در تهران هستید؟ آیا به خوبی نمی‌دانید باید چه فاکتورهایی را برای انتخاب یک بهترين دكتر جراحي زيبايي سينه در نظر بگیرید؟

در صورتی که جواب شما به این سوال ها مثبت است در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین جراح سینه

انواع روش‌های جراحی زیبایی پستان

در صورتی که به دلایل ژنتیکی و یا بیماری، سینه‌های شما دچار افتادگی، بزرگی بیش از اندازه و کوچکی شده‌اند می توانید با مراجعه به بهترین جراح پلاستیک تمام این مشکلات را رفع کنید.

جراح بعد از انجام ارزیابی های اولیه می تواند یکی از جراحی های زیر را برای شما انجام دهد:

 • لیفت سینه :

عمل جراحی لیفت سینه برای رفع شل شدگی و افتادگی پستان انجام می‌شود. جراح با توجه به میزان افتادگی و ارزیابی وضعیت سینه‌ها برش‌هایی را بر روی سینه ایجاد کرده و بافت و پوست اضافه در ناحیه پستان را خارج می‌کند.

این عمل جراحی برای بانوانی انجام می‌شود که از کوچکی اندازه سینه خود رنج می‌برند. در این عمل برش‌های بسیار ظریفی روی سینه برای قرار دادن پروتز در زیر بافت سینه ایجاد می‌شود.

 • تزریق چربی در سینه :

تزریق چربی یکی از روش‌های متداول برای اصلاح فرم سینه می‌باشد. در این روش با استفاده از دستگاه لیپوساکشن چربی از یک ناحیه از بدن خالی شده و به نواحی کم حجم سینه تزریق میشود.

 • بازسازی سینه :

این عمل بیشتر برای افرادی انجام می‌شود که به دلیل درمان سرطان سینه دچار تغییرات در ظاهر و حجم پستان خود شده‌اند. در بازسازی سینه با توجه به شرایط بیمار از پروتز سینه، عضله و یا پوست اهدا کننده برای ترمیم پستان استفاده می‌شود.

این جراحی، مشکل بزرگی بیش از اندازه سینه و بافت‌های اضافی را در ناحیه پستان رفع می‌کند. در این عمل پزشک اقدام به حذف بافت اضافه و انتقال نوک پستان با توجه به شرایط بدنی بیمار به موقعیت بالاتر می‌کند.

گرفتن نتیجه مطلوب از هریک از روش‌های فوق بستگی به میزان مهارت جراح پلاستیک دارد. از این رو باید به دنبال بهترین جراح پستان در تهران باشید.

مهم ترین فاکتورها برای انتخاب بهترین جراح سینه

عمل جراحی سینه، عملی پرریسک بوده و مانند تمامی عمل های جراحی دیگر، عوارض خاص خود را دارد. (حتی اگر این عمل را زیر نظر بهترين جراح سينه در تهران انجام دهید)

بنابراین در انتخاب بهترين دكتر جراح سينه ، فاکتورهایی را باید رعایت کنید. با رعایت این فاکتورها در انتخاب جراح مناسب برای عمل جراحی سینه می‌توانید انتظار کسب نتایج مطلوب و پیشگیری از عوارض خطرناک را داشته باشید. به عبارتی دیگر، عوارضی ناشی از جراحی سینه، امری طبیعی و بدیهی است ولی در صورتی که موفق به انتخاب بهترين جراح سينه در ايران شوید و عمل زیبایی خود را زیر نظر بهترين جراح سينه در تهران بگذرانید، احتمال بروز این عوارض ناشی از عمل جراحی و یا شدت بروز آن ها تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.

بهترين جراح زيبايي سينه در تهران

در ادامه، برخی از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب بهترين جراح زيبايي سينه در تهران یا هر جای دیگر را شرح داده ایم که می توانید از آن‌ها استفاده کنید.

֎ دانش تخصصی

برای انجام عمل جراحی زیبایی باید به متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه کرد. جراح پلاستیک دوره آموزشی زیبایی و پس از آن فوق تخصص جراحی پلاستیک را در دانشگاه سپری کرده است؛ بنابراین با مراجعه به جراحی که تخصص انجام جراحی پلاستیک را ندارد، نه تنها نباید انتظار نتایج دلخواه و بهبود ظاهر را داشت، بلکه عوارض خطرناک و جبران‌ناپذیری هم به دنبال چنین جراحی پیش می‌آید.

افراد غیر متخصص ممکن است انجام معاینات و آزمایش‌های بالینی را ضروری نداند که این مساله، احتمال بروز عوارض غیر قابل پیش‌بینی را بیشتر می‌کند. علاوه بر این به دلیل نداشتن دانش تخصص کافی، از روش‌های جراحی غیر اصولی و غیر ایمن استفاده کند. که این مساله هم می‌تواند خطرناک باشد.

بنابراین بهتر است قبل از هر چیزی، برای انتخاب بهترين جراح سينه در تهران و یا در هر جای دیگری، از تخصص و دانش فنی او در این زمینه، مطمئن شوید.

برای انجام این کار، می توانید کد پزشکی پزشک مورد نظر را در سامانه مخصوص، جستجو کنید و یا سوابق دانشگاهی، علمی و کاری پزشکی که از نظر شما بهترين جراح سينه در تهران است را بررسی کنید.

֎ تجربه و مهارت جراح

تجربه و مهارت جراح در اعمال جراحی فاکتوری بسیار مهم است؛ چرا که هر چه بهترين دكتر جراحي زيبايي سينه عمل‌های جراحی موفقیت‌آمیز بیشتری داشته باشد، مسلما میزان تجربه و مهارت او در جراحی پلاستیک بیشتر است. بهترين دكتر جراحي زيبايي سينه در عین حال که دانش تخصصی دارد و با اصول و معیارهای زیبایی‌شناسی بدن نیز آشنایی کامل دارد، مهارت انجام جراحی را هم به خوبی می‌داند.

زیرا جراحان کم تجربه به دلیل این که با تمام جوانب جراحی آشنایی ندارند، به خوبی و به طور مطلوب قادر به برآوردن انتظارات و نتایج دلخواه بیماران نیستند. برای این که  از میزان تجربه و مهارت جراح سینه اطلاع پیدا کنید می‌توانید نمونه کارهای او را در وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مشاهده کنید و نظرات کاربران را در این مورد بررسی کنید.

داشتن بیماران زیاد و رضایتمندی از عمل‌های جراحی، عضویت در مجامع و انجمن‌های تخصصی، داشتن گواهینامه‌ها و …. نشان‌دهنده تجربه و مهارت بهترين جراح سينه در تهران یا ایران است.

֎ داشتن اخلاق حرفه‌ای

اهمیت اخلاق حرفه ای به اندازه دانش تخصصی و مهارت بهترين جراح سينه در تهران یا ایران، اهمیت دارد. برخورد شایسته و محترمانه با بیماران و داشتن اخلاق حرفه‌ای در مراجعات بیمار و به هنگام عمل از فاکتورهای مهم جراح سینه محسوب می‌شود.

در جلسات مشاوره با بیمار، بهترين دكتر جراح سينه باید با حوصله و دقت به صحبت‌ها و خواسته‌های بیمار گوش دهد و آمادگی لازم برای دریافت انتقادات را داشته باشد.

بهترين دكتر جراح سينه باید بتواند به بیماران مشاوره خوبی بدهد و تنها به فکر کسب سود مادی نباشد. بهترين دكتر جراحي زيبايي سينه باید در مورد عمل جراحی و بیماران نیز مسئولیت‌پذیر هم باشد.

֎ کادر درمان ماهر و متخصص

ضروری است کادر جراحی ماهر و متخصصی، بهترين دكتر جراحي زيبايي سينه را در حین عمل همراهی کند. زیرا بخش مهمی از مسیر درمان و بهبودی به وجود کادر درمانی حرفه‌ای در کلینیک یا مرکز جراجی بستگی دارد.

֎ میزان امکانات مرکز جراحی و کلینیک

مکان انجام جراحی در انتخاب بهترين جراح سينه در تهران ، بسیار مهم است؛ چرا که هر چقدر هم جراح از تخصص و مهارت بالایی برخودار باشد اما در کلینیک و بیمارستانی که امکانات مطلوبی ندارد عمل جراحی زیبایی سینه را انجام دهد، نمی‌توان انتظار کسب نتایج مطلوب و دلخواه را داشت.

بهترین جراحان سینه در مراکز جراحی و کلینیک‌های پیشرفته و مجهز به انواع امکانات فعالیت می‌کنند. امکانات و تجهیزات کلینیک‌ها و بیمارستان‌های معتبر و مجهز مدرن و به‌روز هستند.

بهترين جراح سينه در تهران

ویژگی‌های بهترين جراح سينه در تهران

مهم ترین سوالات اغلب افرادی که در آستانه عمل جراحی قرار دارند عبارتند از:

 • بهترین جراح پستان در تهران کیست؟
 • بهترين دكتر جراح سينه چه ویژگی‌های دارد؟
 • هزینه بهترين جراح سينه در تهران چقدر است؟

جراح پلاستیک حاذق و قابل اطمینان پزشکی است که پس از گذراندن دوره جراحی عمومی، دوره فوق تخصص پلاستیک را نیز گذرانده باشد.

علاوه بر این برای انتخاب بهترین جراح سینه در تهران باید به نکات زیر دقت کنید:

 • مدرک جراح از مراکز دانشگاهی معتبر باشد.
 • در زمینه جراحی های زیبایی از تبحر کافی برخوردار باشد.
 • میزان رضایت مندی بیماران قبلی پس از انجام جراحی سینه از پزشک بالا باشد.
 • بهترین جراح سینه در تهران باید سلامتی بیمار را همواره نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
 • شرایط بیمار را برای انتخاب روش جراحی مناسب به دقت ارزیابی کرده باشد.

روش های انتخاب بهترین جراح سینه

بخاطر داشته باشید که انتخاب یک جراح باتجربه و متخصص بسیار حائز اهمیت است، چراکه علاوه بر نتیجه بهتر، عوارض کمتری را نیز برای شما در پی خواهد داشت. پس حتما به دنبال بهترين دكتر جراحي زيبايي سينه باشد. برای انتخاب بهترين دكتر جراح سينه روش‌های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به این روش‌ها می‌پردازیم.

 • جستجو در اینترنت :

کافی است عبارت بهترین جراح سینه را در موتورهای جستجو وارد کنید تا فهرستی از وب سایت‌ها برایتان نمایش داده شود. با مراجعه به این وب سایت‌ها می‌توانید اطلاعات مفیدی را درباره بهترین جراح سینه کسب کنید.

 • پرس و جو از دوستان و آشنایان :

یکی از روش‌هایی که می‌توانید جراح مناسب سینه را انتخاب کنید، پرس و جو از دوستان، آشنایان و اقوام نزدیک است. دوستان و آشنایانی که عمل جراحی سینه را انجام داده اند می‌توانند اطلاعات مفیدی را درباره تخصص، تجربه و مهارت جراح در اختیار شما بگذارند.

 • مراجعه به وبسایت انجمن جراحان پلاستیک

با مراجعه به وبسایت انجمن جراحان پلاستیک فهرست جراحان پلاستیک برای شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید در این سایت در مورد سوابق و تخصص جراحان پلاستیک اطلاعات خوبی کسب کنید.

 • مراجعه حضوری به مطب یا کلینیک

یکی دیگر از روش‌های یافتن جراح سینه متخصص و باتجربه مراجعه حضوری به کلینیک و مطب است. با مراجعه حضوری به مطب یا کلینیک و صحبت با بیماران می‌توانید از میزان تخصص و تجربه جراح آگاهی خوبی به دست آورید. همچنین میزان رضایتمندی بیماران از انجام جراحی سینه توسط آن پزشک را بسنجید.

برای پیدا کردن بهترين دكتر جراح سينه یکی از مهم ترین اقدامات مراجعه حضوری به مطب وی است. شما می توانید در سالن انتظار با بیماران قبلی پزشک مورد نظر خود صحبت کنید و یا از منشی بخواهید نمونه کارهای دکتر را در اختیار شما قرار دهد.

 • مراجعه به شبکه‌های اجتماعی

بسیاری از جراحان سینه در شبکه‌های اجتماعی همانند اینستاگرام حساب کاربری دارند. شما می‌توانید با دنبال کردن پیج‌های متخصصین جراحی سینه و مشاهده نمونه کارها و ویدیوهای عمل جراحی اطلاعات خوبی از تخصص و تجربه جراح کسب کنید.

بهترین جراح سینه در تهران

بهترين جراح زيبايي سينه در تهران کیست؟

آقای دکتر احمد علی رجب پور فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران می باشد که به دلیل ارائه خدمات ارزنده در حوزه جراحی زیبایی در حال حاضر به یکی از گزینه های بهترين جراح سينه در تهران تبدیل شده است. ایشان رتبه برگزیده کشوری در آزمون بورد تخصصی رشته جراحی عمومی در سال 1392 می‌باشند.

در صورتی که به دنبال اصلاح فرم سینه خود هستید کافی است با مراجعه به مطب توسط دکتر احمد علی رجب پور ویزیت شوید تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به درمان شما اقدامات لازم اتخاذ شود.

شما می توانید با ایشان در مورد تمام انتظارات خود صحبت کنید و از مشاوره لازم بهره مند شوید. از ایشان در مورد خطرات و عوارض احتمالی جراحی سینه بپرسید و هر گونه نگرانی خود را قبل از انجام جراحی رفع کنید.

همچنین توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که باید پزشک را از سابقه پزشکی خود مطلع کنید. در صورتی که سابقه بیماری دارید و یا از داروهای خاصی استفاده می کنید حتما به پزشک خود اطلاع دهید. همواره سعی کنید به صورت شفاف شرح حال خود را به پزشک ارائه دهید.

هزینه بهترین جراح سینه تهران

 • هزینه جراحی سینه برای تمامی افراد یکسان نیست.
 • شرایط بیمار و نوع عمل جراحی از فاکتورهای تاثیر گذار بر هزینه جراحی است.
 • برای تعیین دقیق هزینه شما باید توسط پزشک ویزیت شوید.
 • برخی افراد به اشتباه برای آگاهی از میزان هزینه جراحی سینه به سراغ منابع نامعتبر در اینترنت رفته و پس از مشاهده ارقام نجومی از مراجعه به پزشک و انجام جراحی اجتناب می کنند.
 • در نظر داشته باشید هیچ کس به جز جراح زیبایی سینه نمی تواند هزینه نهایی جراحی را برای شما مشخص کند.
 • البته در نظر داشته باشید میزان دستمزد جراحان سینه نیز می تواند متفاوت باشد.
 • میزان تجربه، دانش، مهارت و محبوبیت یک پزشک از دیگر عوامل تاثیر گذار بر هزینه جراحی سینه می باشد.

کلام آخر :

انجام عمل جراحی سینه از جمله اعمال جراحی حساسی است که باید زیر نظر جراحی متخصص، ماهر و باتجربه انجام شود. با توجه به فاکتورهایی که بیان شد می‌توانید نسبت به انتخاب بهترین جراح سینه با روش‌های گفته شده اقدام کنید.

توصیه می‌شود در انتخاب جراح مناسب برای عمل سینه حوصله بیشتری به خرج دهید و اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید. زیرا انتخاب جراح سینه متخصص و باتجربه می‌تواند به میزان زیادی تضمین کننده دستیابی به نتایج دلخواه در عمل جراحی باشد.

یکی از مهم ترین مواردی که باید تمام افرادی که به دنبال جراحی سینه هستند در نظر داشته باشند انتخاب بهترین جراح سینه در تهران است.

دکتر احمد علی رجب پور با سال ها تجربه و سوابق کاری بسیار درخشان در زمینه جراحی زیبایی سینه یکی از بهترین و حاذق ترین جراح‌های زیبایی سینه کشور است. برای دریافت مشاوره می‌توانید به صورت حضوری به مطب ایشان مراجعه کنید.


سوالات متداول

✅ ویژگی‌های بهترين جراح سينه در تهران چیست؟

֎ مدرک جراح از مراکز دانشگاهی معتبر باشد.
֎ در زمینه جراحی های زیبایی از تبحر کافی برخوردار باشد.
֎ میزان رضایت مندی بیماران قبلی پس از انجام جراحی سینه از پزشک بالا باشد.
֎ بهترین جراح سینه در تهران باید سلامتی بیمار را همواره نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
֎ شرایط بیمار را برای انتخاب روش جراحی مناسب به دقت ارزیابی کرده باشد.

✅ مهم ترین فاکتورها برای انتخاب بهترین جراح سینه چیست؟

֎ دانش تخصصی
֎ تجربه و مهارت جراح
֎ داشتن اخلاق حرفه‌ای
֎ کادر درمان ماهر و متخصص
֎ میزان امکانات مرکز جراحی و کلینیک
از مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب بهترین جراح سینه تهران می‌باشند.

✅ روش های انتخاب بهترین جراح سینه چگونه است ؟

֎ جستجو در اینترنت
֎ پرس و جو از دوستان و آشنایان
֎ مراجعه به وبسایت انجمن جراحان پلاستیک
֎ مراجعه حضوری به مطب یا کلینیک
֎ مراجعه به شبکه‌های اجتماعی

نظرات

0 0 امتیاز ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها