بهترين جراح سينه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران کیست و چه ویژگی‌ هایی باید داشته باشد؟ نقش سینه‌ ها در زیبایی ظاهری خانم‌ ها و افزایش اعتماد به نفس آن‌ ها انکارناپذیر است. امروزه زیبایی ظاهری و زیبا بودن چهره افراد به یک ارزش تبدیل شده است. از این رو بسیاری از افرادی که در اعضا و نواحی بدن دچار ظاهری نامطلوب هستند ، متقاضی انجام جراحی‌ های پلاستیک به منظور بهبود ظاهر و رفع نواقص آن هستند. آیا شما نیز تصمیم دارید در روزهای آینده عمل پروتز سینه انجام دهید؟ آیا شما نیز به دنبال پیدا کردن بهترین جراح پستان تهران هستید؟ آیا به خوبی نمی‌ دانید باید چه فاکتورهایی را برای انتخاب یک بهترین دكتر جراحی زیبایی سینه در نظر بگیرید؟ در صورتی که جواب شما به این سوال ها مثبت است در ادامه با دکتر احمدعلی رجب پور بهترین جراح سینه در تهران همراه باشید.

بهترین جراح سینه + دکتر رجب پور

جراحی سینه که شامل لیفت سینه نیز می شود ، یکی از عمل‌ های رایج در بین بانوانی می‌ باشد که از ظاهر و فرم سینه خود راضی نیستند. هر چند در سال‌ های اخیر مردان نیز به دلایلی مانند حذف بافت اضافی در ناحیه سینه به دنبال انجام جراحی سینه هستند ؛ اما یکی از دغدغه‌ های مهم این افراد پیدا کردن بهترین جراح سینه در تهران می باشد ؛ زیرا سینه‌ ها عضوی حساس در بدن هستند و خطا در انجام عمل جراحی و عدم تخصص و تجربه کافی علاوه بر این که نتایج مطلوب به دست نمی‌ آید ، بلکه موجب صدمات جبران‌ ناپذیری برای سینه‌ ها و ظاهر بیمار خواهد شد.

متدهای جراحی بهترین جراح سینه تهران

در صورتی که به دلایل ژنتیکی و یا بیماری ، سینه‌ های شما دچار افتادگی ، بزرگی بیش از اندازه و کوچکی شده‌ اند می توانید با مراجعه به بهترین جراح سینه تهران تمام این مشکلات را رفع کنید. پزشک بعد از انجام ارزیابی های اولیه می تواند یکی از جراحی های زیر را برای شما انجام دهد :

لیفت سینه

عمل جراحی لیفت سینه برای رفع شل شدگی و افتادگی پستان انجام می‌ شود. یک جراح خوب سینه در تهران با توجه به میزان افتادگی و ارزیابی وضعیت سینه‌ ها برش‌ هایی را بر روی سینه ایجاد کرده و بافت و پوست اضافه در ناحیه پستان را خارج می‌ نماید.

پروتز کردن سینه

عمل جراحی پروتز سینه برای بانوانی انجام می‌ شود که از کوچکی اندازه سینه خود رنج می‌ برند. در این عمل بهترین جراح سینه تهران برش‌ های بسیار ظریفی روی سینه برای قرار دادن پروتز در زیر بافت سینه ایجاد می‌ کند.

تزریق چربی در سینه

تزریق چربی یکی از روش‌ های متداول برای اصلاح فرم سینه می‌ باشد. در این روش جراح خوب سینه با استفاده از دستگاه لیپوساکشن ، چربی از یک ناحیه از بدن خالی شده و به نواحی کم حجم سینه تزریق می شود.

بازسازی سینه

این عمل بیشتر برای افرادی انجام می‌شود که به دلیل درمان سرطان سینه دچار تغییرات در ظاهر و حجم پستان خود شده‌اند. در بازسازی سینه با توجه به شرایط بیمار بهترین جراح سینه از پروتز ، عضله و یا پوست اهدا کننده برای ترمیم پستان استفاده می‌ کند.

کوچک کردن سینه

جراحی ماموپلاستی ، مشکل بزرگی بیش از اندازه سینه و بافت‌ های اضافی را در ناحیه پستان رفع می‌ کند. در این عمل پزشک اقدام به حذف بافت اضافه و انتقال نوک پستان با توجه به شرایط بدنی بیمار به موقعیت بالاتر می‌ کند.

گرفتن نتیجه مطلوب از هریک از روش‌ های فوق بستگی به میزان مهارت جراح پلاستیک دارد. از این رو باید به دنبال بهترین جراح پستان در تهران باشید.

مهم ترین فاکتورها برای انتخاب بهترین جراح سینه تهران

عمل جراحی پستان ، عملی پر ریسک بوده و مانند تمامی عمل های جراحی دیگر ، عوارض خاص خود را دارد. (حتی اگر این عمل را زیر نظر بهترین دکتر عمل سینه در تهران انجام دهید)

بنابراین در انتخاب بهترین دكتر جراح سینه ، فاکتورهایی را باید رعایت کنید. با رعایت این فاکتورها در انتخاب جراح مناسب برای عمل جراحی سینه می‌ توانید انتظار کسب نتایج مطلوب و پیشگیری از عوارض خطرناک را داشته باشید. به عبارتی دیگر ، عوارض ناشی از جراحی سینه ، امری طبیعی و بدیهی است ولی در صورتی که موفق به انتخاب بهترین جراح سینه در تهران شوید و عمل زیبایی خود را زیر نظر یک جراح خوب سینه در تهران بگذرانید ، احتمال بروز این عوارض ناشی از عمل جراحی و یا شدت بروز آن ها تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.

در ادامه ، برخی از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب بهترین دکتر عمل سینه در تهران را شرح داده ایم که می توانید از آن‌ ها بهره بگیرید.

֎ دانش تخصصی دکتر عمل های زیبایی سینه

برای انجام عمل جراحی زیبایی باید به متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه کرد. جراح پلاستیک دوره آموزشی زیبایی و پس از آن فوق تخصص جراحی پلاستیک را در دانشگاه سپری کرده است ؛ بنابراین با مراجعه به جراحی که تخصص انجام جراحی پلاستیک را ندارد ، نه تنها نباید انتظار نتایج دلخواه و بهبود ظاهر را داشت ، بلکه عوارض خطرناک و جبران‌ ناپذیری هم به دنبال چنین جراحی پیش خواهد آمد.

افراد غیر متخصص ممکن است انجام معاینات و آزمایش‌ های بالینی را ضروری نداند که این مساله احتمال بروز عوارض غیر قابل پیش‌ بینی را بیشتر می‌ کند. علاوه بر این به دلیل نداشتن دانش تخصص کافی ، از روش‌ های جراحی غیر اصولی و غیر ایمن استفاده کند که این مساله هم می‌ تواند خطرناک باشد.

بنابراین بهتر است قبل از هر چیزی ، برای انتخاب بهترین جراح پستان در تهران و یا در هر جای دیگری ، از تخصص و دانش فنی او در این زمینه مطمئن شوید. برای انجام این کار ، می توانید کد پزشکی پزشک مورد نظر را در سامانه مخصوص جستجو کنید و یا سوابق دانشگاهی ، علمی و کاری پزشکی که از نظر شما بهترین جراح سینه در تهران است را بررسی کنید.

֎ تجربه و مهارت برترین جراح سینه تهران

تجربه و مهارت جراح در اعمال جراحی فاکتوری بسیار مهم است ؛ چرا که هر چه بهترین دكتر جراحی سینه عمل‌ های جراحی موفقیت‌ آمیز بیشتری داشته باشد ، مسلما میزان تجربه و مهارت او در جراحی پلاستیک بیشتر است. بهترین دكتر جراحی زیبایی سینه در عین حال که دانش تخصصی دارد و با اصول و معیارهای زیبایی‌شناسی بدن نیز آشنایی کامل دارد ، مهارت انجام جراحی را هم دارا است.

چون جراحان کم تجربه به دلیل این که با تمام جوانب جراحی آشنایی ندارند ، به خوبی و به طور مطلوب قادر به برآوردن انتظارات و نتایج دلخواه بیماران نیستند. برای این که از میزان تجربه و مهارت جراح سینه اطلاع پیدا کنید می‌ توانید نمونه کارهای او را در وبسایت‌ ها و شبکه‌ های اجتماعی مشاهده کنید و نظرات کاربران را در این مورد بررسی نمایید.

داشتن بیماران زیاد و رضایتمندی از عمل‌ های جراحی ، عضویت در مجامع و انجمن‌ های تخصصی ، داشتن گواهینامه‌ ها و دیگر موارد نشان‌ دهنده تجربه و مهارت بهترین جراح سینه در تهران است.

֎ داشتن اخلاق حرفه‌ ای جراح پلاستیک سینه

اهمیت اخلاق حرفه ای به اندازه دانش تخصصی و مهارت بهترین جراح پستان در تهران اهمیت دارد. برخورد شایسته و محترمانه با بیماران و داشتن اخلاق حرفه‌ ای در مراجعات بیمار و به هنگام عمل از فاکتورهای مهم جراح سینه محسوب می‌ شود.

در جلسات مشاوره با بیمار ، بهترین دكتر عمل سینه در تهران باید با حوصله و دقت به صحبت‌ ها و خواسته‌ های بیمار گوش دهد و آمادگی لازم برای دریافت انتقادات را داشته باشد.

یک دكتر عمل سینه خوب در تهران باید بتواند به بیماران مشاوره خوبی بدهد و تنها به فکر کسب سود مادی نباشد. بهترین دكتر جراحی زیبایی سینه در تهران باید در مورد عمل جراحی و بیماران نیز مسئولیت‌ پذیر هم باشد.

֎ کادر درمان ماهر و مجرب همراه با جراح سینه

ضروری است کادر جراحی ماهر و متخصصی ، بهترین دكتر جراحی زیبایی سینه تهران را در حین عمل همراهی کند. زیرا بخش مهمی از مسیر درمان و بهبودی به وجود کادر درمانی حرفه‌ ای در کلینیک یا مرکز جراحی بستگی دارد.

֎ میزان امکانات مرکز جراحی و کلینیکپ

مکان انجام جراحی در انتخاب بهترین جراح سینه در تهران بسیار مهم است ؛ چرا که هر چقدر هم جراح از تخصص و مهارت بالایی برخودار باشد اما در کلینیک و بیمارستانی که امکانات مطلوبی ندارد عمل جراحی زیبایی سینه را انجام ده د، نمی‌ توان انتظار کسب نتایج مطلوب و دلخواه را داشت.

بهترین جراحان سینه در مراکز جراحی و کلینیک‌های پیشرفته و مجهز به انواع امکانات فعالیت می‌ کنند. امکانات و تجهیزات کلینیک‌ ها و بیمارستان‌ های معتبر و مجهز مدرن و به‌ روز هستند.

بهترین جراح سینه - دکتر رجب پور

ویژگی‌ های بهترین جراح سینه در تهران

مهم ترین سوالات اغلب افرادی که در آستانه عمل جراحی قرار دارند از بهترین دکتر جراحی سینه عبارتند از :

 • بهترین جراح پستان در تهران کیست؟
 • بهترین دكتر جراح سینه تهران چه ویژگی‌ های دارد؟
 • هزینه انجام عمل سینه نزد بهترین جراح سینه در تهران چقدر است؟

جراح پلاستیک حاذق و قابل اطمینان پزشکی است که پس از گذراندن دوره جراحی عمومی ، دوره فوق تخصص پلاستیک را نیز گذرانده باشد. علاوه بر این برای انتخاب یک جراح خوب پستان در تهران باید به نکات زیر دقت کنید:

 • مدرک جراح از مراکز دانشگاهی معتبر باشد.
 • در زمینه جراحی های زیبایی از تبحر کافی برخوردار باشد.
 • میزان رضایت مندی بیماران قبلی پس از انجام جراحی سینه از پزشک بالا باشد.
 • بهترین جراح سینه در تهران باید سلامتی بیمار را همواره نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
 • شرایط بیمار را برای انتخاب روش جراحی مناسب به دقت ارزیابی کرده باشد.

نظر بهترین جراح سینه در خصوص بهترین برند ایمپلنت

شاید در زمان اقدام برای جراحی پروتز سینه به عنوان یکی از پر طرفدار ترین پروسیجرهای زیبایی سینه ها در بانوان ، این سوال برایتان پیش آید که کدام برند ایمپلنت را باید انتخاب کنم یا اصلاً با خودتان فکر کنید که آیا نوع برند در نتیجه جراحی ، اهمیت و نقش دارد یا خیر. بدون شک ، جواب مثبت است و انتخاب بهترین برند ، یک مرحله مهم در مسیر شکل دادن به سینه ها و دستیابی به اندام رویایی است که مدت ها در ذهن داشته اید. مد نظر قرار دادن دو فاکتور ایمنی و شکل در ایمپلنت انتخابی ، در طبیعی به نظر رسیدن نتیجه جراحی ، حائز اهمیت است. اگر فکر می کنید اطلاعات تان برای انتخاب ایمپلنتی که بتواند بیشترین تناسب را از نظر حجم ، شکل ، پروجکشن و احساسی که در زمان جایگذاری در بدن ایجاد می کند ، کفایت نمی کند ، حتماً با جراح خود مشورت کنید. از میان برندهایی که از تست های کیفیت ، سربلند بیرون آمده و قطعاً جزو موارد پیشنهادی بهترین جراح سینه نیز هست ، می توان به آلرژن (Allergan) ، منتور  (Mentor) و سینترا (Sientra) اشاره نمود.

روش های انتخاب بهترین جراح پستان تهران

بخاطر داشته باشید که انتخاب یک جراح باتجربه و متخصص بسیار حائز اهمیت است ، چرا که علاوه بر نتیجه بهتر ، عوارض کمتری را نیز برای شما در پی خواهد داشت. پس حتما به دنبال بهترین دكتر جراحی زیبایی سینه باشد. برای انتخاب بهترین دكتر عمل سینه در تهران روش‌ های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به این روش‌ ها می‌ پردازیم.

جستجو در اینترنت : کافی است عبارت بهترین جراح سینه تهران را در موتورهای جستجو وارد کنید تا فهرستی از وب سایت‌ ها برایتان نمایش داده شود. با مراجعه به این وب سایت‌ ها می‌توانید اطلاعات مفیدی را درباره یک جراح خوب سینه در تهران کسب کنید.

پرس و جو از دوستان و آشنایان : یکی از روش‌ هایی که می‌ توانید جراح مناسب سینه را انتخاب کنید ، پرس و جو از دوستان ، آشنایان و اقوام نزدیک است. دوستان و آشنایانی که عمل جراحی سینه را انجام داده اند می‌ توانند اطلاعات مفیدی را درباره تخصص ، تجربه و مهارت دکتر در اختیار شما بگذارند.

مراجعه به وبسایت انجمن جراحان پلاستیک : با مراجعه به وبسایت انجمن جراحان پلاستیک فهرست جراحان پلاستیک برای شما نمایش داده می‌ شود. شما می‌ توانید در این سایت در مورد سوابق و تخصص جراحان پلاستیک اطلاعات خوبی کسب کنید.

مراجعه حضوری به مطب یا کلینیک بهترین جراح سینه تهران : یکی دیگر از روش‌های یافتن جراح سینه متخصص و باتجربه مراجعه حضوری به کلینیک و مطب است. با مراجعه حضوری به مطب یا کلینیک و صحبت با بیماران می‌ توانید از میزان تخصص و تجربه جراح آگاهی خوبی به دست آورید. همچنین میزان رضایتمندی بیماران از انجام جراحی سینه توسط یک جراح سینه خوب در تهران را بسنجید.

برای پیدا کردن بهترین جراح سینه در تهران یکی از مهم ترین اقدامات مراجعه حضوری به مطب وی است. شما می توانید در سالن انتظار با بیماران قبلی پزشک مورد نظر خود صحبت کنید و یا از منشی بخواهید نمونه کارهای دکتر را در اختیار شما قرار دهد.

مراجعه به شبکه‌ های اجتماعی : بسیاری از جراحان سینه در شبکه‌ های اجتماعی همانند اینستاگرام حساب کاربری دارند. شما می‌ توانید با دنبال کردن پیج‌ های متخصصین جراحی سینه و مشاهده نمونه کارها و ویدیوهای عمل جراحی اطلاعات خوبی از تخصص و تجربه جراح کسب کنید.

یک نکته ارزشمند در خصوص یافتن بهترین جراح سینه تهران  ، تهیه یک لیست از اسامی بهترین جراحان است. شما میتوانید با داشتن این اسامی با سهولت بیشتری جراح ایده آل خود را انتخاب نمایید.

بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران کیست؟

آقای دکتر احمد علی رجب پور فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران می باشند که به دلیل ارائه خدمات ارزنده در حوزه جراحی زیبایی در حال حاضر به یکی از گزینه های بهترین جراح سینه در تهران تبدیل شده اند. ایشان رتبه برگزیده کشوری در آزمون بورد تخصصی رشته جراحی عمومی در سال 1392 می‌ باشند.

در صورتی که به دنبال اصلاح فرم سینه خود هستید کافی است با مراجعه به مطب توسط دکتر احمد علی رجب پور ویزیت شوید تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به درمان شما اقدامات لازم اتخاذ شود. شما می توانید با ایشان در مورد تمام انتظارات خود صحبت کنید و از مشاوره لازم بهره مند شوید. از ایشان در مورد خطرات و عوارض احتمالی جراحی سینه بپرسید و هر گونه نگرانی خود را قبل از انجام جراحی رفع کنید.

همچنین توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که باید پزشک را از سابقه پزشکی خود مطلع کنید. در صورتی که سابقه بیماری دارید و یا از داروهای خاصی استفاده می کنید حتما به پزشک خود اطلاع دهید. همواره سعی کنید به صورت شفاف شرح حال خود را به پزشک ارائه دهید.

هزینه ویزیت بهترین جراح سینه تهران

 • هزینه جراحی سینه برای تمامی افراد یکسان نیست.
 • شرایط بیمار و نوع عمل جراحی از فاکتورهای تاثیر گذار بر هزینه جراحی است.
 • برای تعیین دقیق هزینه شما باید توسط پزشک ویزیت شوید.
 • برخی افراد به اشتباه برای آگاهی از میزان هزینه جراحی سینه به سراغ منابع نامعتبر در اینترنت رفته و پس از مشاهده ارقام نجومی از مراجعه به پزشک و انجام جراحی اجتناب می کنند.
 • در نظر داشته باشید هیچ کس به جز جراح پستان نمی تواند هزینه نهایی جراحی را برای شما مشخص کند.
 • البته در نظر داشته باشید میزان دستمزد جراحان سینه نیز می تواند متفاوت باشد.
 • میزان تجربه، دانش، مهارت و محبوبیت یک پزشک از دیگر عوامل تاثیر گذار بر هزینه جراحی سینه می باشد.

چند نکته که هنگام انتخاب بهترین جراح سینه تهران باید در نظر داشته باشید

جراح پلاستیک سینه با بیمار خود به خوبی ارتباط برقرار می کند؟

یکی از لازمه های انتخاب یک جراح خوب سینه ، این است که فرد بالقوه شما قادر باشد همه چیز را طوری توضیح دهد که بیمار آن را به راحتی درک کند. این شخص باید به حرف های مراجعه کننده خود گوش دهد و نگرانی های او را جدی بگیرد. دکتر شما باید به سوالات پاسخ دهد و هنگامی که مایل به بهره گرفتن از دیگر رویه های درمانی بودید ، آن ها را در نظر بگیرد.

سعی کنید هنگام مراجعه به یک جراح پستان خوب در تهران ، یکی از اعضای خانواده یا دوستان خود را به همراه داشته باشید تا به شکل بهتری رفتار دکتر مورد نظر خود را ارزیابی کنید. زمانی که استرس و اضطراب داشته باشید ، نمی توانید جهت انتخاب این فرد دقت ، دقت کافی را برای در نظر گرفتن نکات ضروری به خرج دهید.

کارکنان مطب ، برخورد خوبی دارند؟

توجه داشته باشید که کارمندان مطب جراح سینه در تهران حین نیاز در دسترس هستند و یا نیازهای شما را برطرف می کنند؟ در صورتی که برقراری ارتباط با منشی یا پزشک سخت باشد ممکن است بیمار از درمان نا امید شده و به سراغ پزشکی دیگر رود. حتی رفتار افرادی که در مطب کار می کنند نیز باید سرشار از احترام با بیمار باشد.

می توانید به مدت طولانی با جراح سینه منتخب خود در ارتباط باشید؟

ممکن است برای انجام مراقبت های بیشتر و شرکت در جلسات فالو آپ ، باز هم نیاز به مراجعه به جراح باشد. به همین دلیل باید پزشکی را انتخاب کنید که با او راحت باشید و مطمئن باشید که نیازهای شما در اولویت ایشان قرار دارد.

به فکر انتخاب دکتر دیگری افتاده اید؟

در نهایت ، هدف شما باید این باشد که بهترین روند درمانی برایتان انتخاب گردد تا با کمترین عوارض نیز رو به رو شوید. در صورتی که هر جای مسیر ، به این فکر افتادید که دکتر انتخابی شما خدمات درستی را ارائه نمی دهد ، بهتر است به سراغ فرد دیگری بروید. شاید این کار چالش برانگیز باشد ، اما قطعا ارزش دارد.

سن مناسب جراحی زیبایی سینه از نظر بهترین جراح سینه

سنی که بتوان به واسطه انجام جراحی ، به رفع ایرادات در سینه ها پرداخته و شکل ظاهری جذابی را در آنها خلق کرد ، بر اساس زمان بروز دغدغه هایی که در این اندام ، بانوان مختلف را درگیر خود می کند ، متفاوت است. سینه های زنان اغلب بین سنین 18 تا 50 سالگی ، در پی تاثیرات محیطی از قبیل بالا رفتن سن ، زایمان و شیردهی ، از نظر شکل ظاهری ، دچار تحولات ناخوشایندی می شود. در برخی ، اندازه سینه ها بزرگ شده و دچار افتادگی می شود و در برخی ، از دست رفتن حجم ، شکل ناخوشایندی را در سینه ها ایجاد می کند. صرفنظر از اینکه در حال سپری کردن کدام دهه زندگی خود هستید ، اگر بدشکلی ظاهری در سینه ها برایتان آزار دهنده است ، می توانید با مراجعه به یک متخصص ماهر و صاحب سبک در زمینه جراحی سینه ، زیبایی از دست رفته در این اندام اختصاصی خانم ها را بازیابی کنید. 

کلام آخر :

انجام عمل جراحی سینه از جمله اعمال جراحی حساسی است که باید زیر نظر جراحی متخصص ، ماهر و باتجربه انجام شود. با توجه به فاکتورهایی که بیان شد می‌ توانید نسبت به انتخاب بهترین جراح سینه تهران با روش‌ های گفته شده اقدام کنید.

توصیه می‌ شود در انتخاب جراح مناسب برای عمل سینه حوصله بیشتری به خرج دهید و اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید. زیرا انتخاب جراح سینه متخصص و باتجربه می‌ تواند به میزان زیادی تضمین کننده دستیابی به نتایج دلخواه در عمل جراحی باشد.

یکی از مهم ترین مواردی که باید تمام افرادی که به دنبال جراحی سینه هستند در نظر داشته باشند انتخاب بهترین جراح سینه در تهران است.

دکتر احمد علی رجب پور با سال ها تجربه و سوابق کاری بسیار درخشان در زمینه جراحی زیبایی سینه یکی از بهترین و حاذق ترین جراح‌ های زیبایی سینه کشور هستند. برای دریافت مشاوره می‌ توانید به صورت حضوری به مطب ایشان مراجعه نمایید.

سوالات متداول

✅ ویژگی‌های بهترین جراح پستان در تهران چیست؟

֎ مدرک جراح از مراکز دانشگاهی معتبر باشد.
֎ در زمینه جراحی های زیبایی از تبحر کافی برخوردار باشد.
֎ میزان رضایت مندی بیماران قبلی پس از انجام جراحی سینه از پزشک بالا باشد.
֎ بهترین جراح سینه در تهران باید سلامتی بیمار را همواره نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
֎ شرایط بیمار را برای انتخاب روش جراحی مناسب به دقت ارزیابی کرده باشد.

✅ مهم ترین فاکتورها برای انتخاب یک جراح سینه خوب در تهران چیست؟

֎ دانش تخصصی
֎ تجربه و مهارت جراح
֎ داشتن اخلاق حرفه‌ای
֎ کادر درمان ماهر و متخصص
֎ میزان امکانات مرکز جراحی و کلینیک

✅ روش های انتخاب بهترین جراح سینه چگونه است ؟

֎ جستجو در اینترنت
֎ پرس و جو از دوستان و آشنایان
֎ مراجعه به وبسایت انجمن جراحان پلاستیک
֎ مراجعه حضوری به مطب یا کلینیک
֎ مراجعه به شبکه‌های اجتماعی

نظرات

5 2 امتیاز ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها