بهترین جراح بینی

عمل بینی نوعی جراحی پلاستیک به شمار می رود که از حساسیت بالایی برخوردار است. چرا که اصلاح فرم بینی و زیبا نمودن ظاهر آن، به دستان توانمند جراحی متخصص و ماهر نیاز دارد. در جراحی های مختلف بینی ، گاهاً نیاز است که بهترین جراح بینی ، ساختار و شکل بینی را از ابتدا ترسیم و طراحی کند و سپس به عمل آن بپردازد تا به شکل دلخواه درآید. در این صورت، علاوه بر مهارت، تجربه و تخصص جراح، به ذوق هنری و آگاهی وی از فاکتورهای زیبایی شناختی صورت انسان نیاز است تا به بهترین شکل ممکن، عمل زیبایی بینی صورت گیرد. بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی در تهران یا شهر مورد نظر خود بسیار مهم می باشد، در این مقاله دکتر رجب پور توضیحات جامع و کاملی مطرح نموده اند که توصیه می شود تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

بهترین جراح بینی - دکتر رجب پور

 

دلایل تقاضا برای عمل زیبایی بینی

انجام این عمل جراحی توسط بهترین جراح بینی با هدف بهبود ظاهر نامطلوب و فرم بد آن و یا رفع مشکلات تنفسی و ناراحتی های ناحیه بینی انجام می شود و یا این که هر دو علت را شامل می شود. در هر صورت، به دلیل تغییر ساختار بینی، حتی در صورت این که هدف از جراحی، بهبود تنفس باشد، نیاز است تا در انتها نیز عمل زیبایی بر روی بینی انجام شود تا فرم بینی بعد از عمل نیز، فرمی چشم نواز باشد و زیبایی صورت فرد متقاضی عمل را حفظ کند.

از این رو در صورت نبود تجربه، تخصص و مهارت کافی دکتر عمل بینی  ، ممکن است نه تنها مشکل تنفسی فرد به خوبی رفع نشود، بلکه حتی ظاهر بینی او نیز زشت شده و نیاز به جراحی دوباره بینی پیدا کند. از این رو شما نیاز دارید برای انجام عمل خود، چه برای زیبایی و چه برای عمل رفع مشکل تنفسی و یا هر دو، نیاز دارید تا یک جراح بینی خوب و مجرب را در تهران یا سایر شهرها پیدا کنید و پس از مشاوره با او، بتوانید اطلاعات صحیح و مفید در این زمینه کسب کرده و پس از آن اقدام به تصمیم گیری برای انجام عمل بینی کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا با پارامترهای مختلف، مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب بهترین جراح بینی را به شما عزیزان معرفی کرده و جزئیات آن را بررسی کنیم تا توانسته باشیم در جهت زیباتر شدن چهره شما و رسیدن به فرم بینی دلخواهتان، شما را راهنمایی کنیم.

یافتن بهترین جراح بینی

در دنیای جراحی های زیبایی، یکی از محبوب ترین ها که رواج بسیاری نیز در ایران و جهان داشته است، رینوپلاستی می باشد. از آن جایی که بینی در زیبایی صورت نقش بسیار مهمی دارد و اکثر این افراد کسانی هستند که از فرم بینی خود راضی نیستند و معتقدند زیبایی چهره آنها زیر بینی بد فرم، پنهان شده است، متقاضیان این نوع جراحی را بسیاری از افراد، فارغ از جنسیت و سن، تشکیل می دهند. از این رو، پیدا کردن جراح بینی خوب در تهران و ایران ، همیشه یکی از مهم ترین نگرانی های افرادی است که تصمیم به انجام این جراحی دارند.

انتخاب دکتر بینی خوب در تهران از بین جراحان مشغول به فعالیت در این حوزه، نسبت به شهرهای دیگر بسیار سخت تر است. چرا که در شهرستان ها، جراح بینی که مهارت و تخصص کافی را در کنار تجربه و ذوق هنری داشته باشد، زودتر در بین مردم آن منطقه معروف شده و سر زبان ها می افتد؛ پس یافتن وی نمی ­تواند کار چندان سختی باشد. ولی یافتن بهترین جراح بینی در تهران ، در بین انبوه تبلیغات در این زمینه و همچنین تعدد پزشکان فعال در این حوزه، انتخاب بین آن ها بسیار سخت می باشد و همچنین شاید در تهران نشود به بازاریابی دهان به دهان که در شهرستان ابزاری برای یافتن یک جراح بینی خوب بود، اعتماد کرد.

 

بهترین جراح بینی - دکتر رجب پور

 

همچنین بسیارند کسانی که در این زمینه از عدم آگاهی مردم نسبت به موضوع این جراحی و جزئیات آن ، سو استفاده می­ کنند و خود را به عنوان بهترین جراح عمل بینی در تهران که از مهارت و تجربه خوبی برخوردار است جا زده و اقدام به عمل می­ کنند که نتایج همچنین عملی می­‌تواند برای افراد، فاجعه بار باشد؛ به شکلی که افراد ممکن است پس از صرف هزینه های بسیار و گذشت مدت زمان زیادی، به نتیجه دلخواه نرسیده باشند و یا به کل ساختار بینی شان دچار مشکلات عدیده ای شود. پس یافتن بهترین جراح زیبایی بینی در تهران می تواند چالشی برای متقاضیان این عمل جراحی باشد.

یکی دیگر از نکاتی که این مسئله را بیش از پیش دشوار می­ کند، یافتن بهترین جراح بینی تهران با قیمت مناسب است. بسیاری از متخصصان جراحی بینی در تهران ، برای انجام ساده ترین عمل ها زیبایی بینی ، دستمزدهای نجومی درخواست می­ کنند که منصفانه نیست وقتی فردی می­‌تواند همان کیفیت خدمات را از پزشکی دیگر با همان مقدار مهارت و تجربه با قیمتی بسیار پایین تر دریافت کند، هزینه هایی سنگین برای دست یابی به ظاهر مطلوب خود پرداخت کند. پس ضمن یافتن بهترین دکتر بینی تهران ، لازم است تا به قیمت هایی که جراح برای انجام عمل های مختلف ارائه می دهد، دقت کرد.

در این خصوص، پیشنهاد ما به عزیزانی که تمایل به انجام این عمل زیبایی دارند این است که ابتدا، تا جایی که ممکن است در زمینه جراحی، چه عمل زیبایی باشد و چه برای بهبود مشکلات تنفسی و جزئیات آن، تحقیق و پرس و جو کنند تا بهترین اطلاعاتی را که می­ توانند در این زمینه کسب کنند و با استفاده از این اطلاعات مفید، آگاهی را به دست آورند که هر کسی نتواند به راحتی از عدم آگاهی شان در این زمینه سو استفاده کند و پیشنهاد دوم ما این است که با متخصصان در این زمینه گفت و گو کنند و از آن ها مشورت بگیرند. در این صورت، ضمن کسب اطلاعات مفید در زمینه جراحی ، به یک حدود قیمتی از کار هر دکتر جراحی بینی نیز دست پیدا می­ کنند و این آگاهی سبب می­ شود تا زیر بار هزینه های بسیار بالا برای انجام این عمل جراحی نروند.

در این زمینه شما می ­توانید هم اکنون با یکی از بهترین جراح های بینی در ایران ، دکتر احمدعلی رجب پور، ارتباط بگیرید و از وی در خصوص این عمل جراحی ، مشورت گرفته و اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنید.

مهم ترین و متداول ترین سؤالاتی که افراد در خصوص یافتن بهترین دکتر عمل بینی در تهران می­ پرسند را می ­توان به شکل زیر خلاصه کرد:

 • بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است؟

 • دکتر جراح بینی خوب در تهران با قیمت مناسب چه کسی است؟

 • بهترین دکتر بینی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ما در طول مقاله به صورت مفصل پاسخ این سوالات را مطرح نموده ایم و شما عزیزان کافی است کمی از وقت گران بهایتان را صرف خواندن این مقاله کنید.🌹

به طور کلی، متقاضیان این جراحی باید نسبت به انتخاب بهترین جراح بینی بسیار دقت کنند. زیرا نتیجه نهایی عمل زیبایی ارتباط مستقیم با مهارت و میزان تجربه جراح دارد. برخی از افرادی که به دلیل عدم آگاهی به سراغ جراحانی رفته اند که در این حوزه از تخصص کافی برخوردار نبوده اند، پس از جراحی، از بینی خود رضایت صددرصدی نداشته اند، افرادی که از نتیجه جراحی خود راضی نیستند معمولاً تمایل به انجام عمل ترمیمی بینی دارند که شکل بینی شان را در عمل دوم اصلاح کنند و زیبایی چهره شان را بازگردانند. قطعاً گذراندن این پروسه برای هیچ فردی مطلوب نیست و از طرفی نیز، کل این پروسه منجر به اتلاف وقت و هزینه های بسیاری خواهد شد که اگر فرد در همان ابتدا، با کسب اطلاعات کافی در این زمینه، دریافت مشاوره درست و یافتن بهترین دکتر عمل بینی ، اقدام به انجام عمل بینی کرده بود، هیچ کدام از این مشکلات برای وی به وجود نمی‌­آمد. اما در صورتی که نیاز به عمل ترمیمی دارید به دنبال بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران و یا در ایران باشید.

اگر شما نیز از فرم بینی خود راضی نیستید و برای گرفتن مشاوره به دنبال جراح بینی خوب در تهران می­گردید، با ما همراه باشید تا در ادامه بهترین دکتر بینی در تهران را بشناسیم.

مهم ترین دلایل برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران

این جراحی زیبایی ، از آن نوع جراحی های حساس محسوب می شود که در صورت رخ دادن خطا به هر دلیلی، ظاهر بینی فرد، نافرم و نامطلوب می شود. از این نظر، مسلماً کسی تمایل ندارد ریسک کند و بینی خود را دست هر جراحی بسپارد که احتمال موفقیت عمل و دست یابی به نتیجه مطلوب را پایین بیاورد. زمانی که احتمال موفقیت پایین باشد و به نتیجه نامطلوب منجر شود، فرد از فرم بینی خود احساس رضایت نمی کند و به این ترتیب، به جراحی ترمیم بینی نیاز پیدا می کند. این عمل نیز خود مستلزم صرف زمان و هزینه اضافی است. اما اگر این بار، فرد با تحقیق و مطالعه درست، مشاوره با متخصصین حرفه ای و انتخاب بهترین دکتر عمل بینی ، شانس موفقیت عمل ترمیم خود را بالاتر ببرد، نتیجه جراحی نیز مطلوب نظر خواهد بود.

از دلایل دیگر این موضوع نیز می ­توان به این اشاره کرد که بهترین جراح بینی به خواسته ها و انتظارات مراجعه کنندگان خود، اهمیت زیادی می دهد و تلاش بسیاری می کند ضمن حفظ سلامتی فرد، خواسته ها و انتظارات او را به بهترین شکل ممکن برآورده کند و در این راستا نیز از ارائه مشاوره مفید به متقاضیان این عمل جراحی، دریغ نمی­ کند. همچنین با انتخاب بهترین دکتر بینی ، فرد به هنگام وارد شدن به اتاق عمل، هیچ گونه استرس و تنشی نخواهد داشت و پس از عمل نیز از به دست آمدن نتایج مطلوب عمل جراحی ، احساس رضایت و شادمانی می­ کند.

با توجه به مطالبی که در بالا خواندید، طبیعی است به این نتیجه برسید که انتخاب جراح بینی خوب در تهران ، انتخابی بسیار مهم است و در زمان، هزینه، سلامت و زیبایی شما تأثیر بسیار زیادی می ­گذارد.

ویژگی های بهترین جراح بینی

با توجه به این که از بینی گوشتی و یا استخوانی برخوردار هستید، می توانید سوابق کار و درجات علمی متخصصان جراحی پلاستیک را مورد بررسی قرار داده و سپس به انتخاب بهترین دکتر عمل بینی اقدام کنید. در امر جراحی زیبایی صورت و به خصوص جراحی ، به هیچ عنوان عجله نکنید و بدون تحقیق و بررسی به انتخاب جراح بینی خوب در تهران اقدام نکنید.

ویژگی های بهترین دکتر بینی را اگر بدانید، می ­توانید با دیدی بازتر اقدام به گزینش بهترین جراح زیبایی بینی در تهران کنید. در سال­های پیشین، افراد بسیاری برای جراحی زیبایی به سراغ متخصصانی می رفتند که توانایی جراحی برای رسیدن به بینی هایی با فرم فانتزی و عروسکی را داشتند.

در واقع، متقاضیان این مدل از بینی ها در گذشته بیشتر از زمان حال بود ( البته امروزه نیز افراد زیادی وجود دارند که بینی های عروسکی را از حالت طبیعی آن بیشتر می پسندند) اما در حال حاضر، طرفداران جراحی های زیبایی ، که ضمن حفظ زیبایی به بینی حالتی طبیعی بدهد، بیشتر شده است و افراد مراجعه کننده، اولین درخواست خود را در این خصوص با بهترین جراح بینی مطرح می‌کنند.

اگر شما هنوز تصمیم نگرفته اید که کدام فرم را انتخاب کنید و یا آشنایی با انواع فرم بینی ندارید پیشنهاد می کنیم با دکتر احمدعلی رجب پور در ارتباط باشید تا بتوانید در این زمینه با کسب اطلاعات مفید، اقدام به تصمیم گیری کنید.

 

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

 

انتخاب بهترین جراحی بینی در تهران کار آسانی نیست. بسیاری از متخصصین در جلسات اول، وعده جراحی طبیعی و غیره را به بیماران خود می دهند ولی پس از جراحی و طی شدن چند ماه، مراجعه کننده با نارضایتی به مطب پزشک مراجعه کرده و شاید چندین عمل برای بهبود وضعیت بینی او و ترمیم بینی، در جهت زیبا سازی آن انجام گیرد.

با توجه به موارد گفته شده، توجه به این مسئله که متخصص از چه میزان تجربه و سوابق کاری در جراحی ­های خود برخوردار است، می تواند کمک فراوانی به مراجعه کنندگان در کسب نتیجه مطلوب نماید. بررسی نمونه کارهای انجام شده جراح زیبایی بینی ، چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری، می تواند به شما در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران کمک بسیاری کند.

حال برای آن که بتوانید با شناخت مؤلفه هایی که یک متخصص را تبدیل به بهترین دکتر جراحی بینی می­ کند، اقدام به انتخاب کنید، در زیر مواردی را آورده‌ایم که در این راستا می ­تواند اطلاعات مفیدی به شما بدهد:

 • توانایی بالای جراحی، برای یک جراح زیبایی بینی امری ضروری محسوب می ­شود.
 • جراح بینی باید به اصول اولیه زیبا شناختی آشنا باشد تا بتواند با انجام عمل رینوپلاستی نسبت به ویژگی های صورت هر فرد، زیبایی صورت فرد را دو چندان به نمایش بگذارد.
 • برخورداری از دانش ریاضی، به عنوان یک مهارت ضروری برای تبدیل شدن به بهترین جراح بینی محسوب می شود.
 • یک جراح زیبایی بینی باید بتواند قبل از انجام جراحی، نتیجه را تصور کند. (هر چند در سال های اخیر با استفاده از یک سری نرم افزارها این تجسم سازی راحت‌تر شده است.)
 • برای فرد متقاضی عمل بینی، زمان کافی را جهت ارائه مشاوره و اطلاعات کافی در نظر بگیرد. در واقع بهترین دکتر بینی باید صبور باشد تا در صورت نیاز، به تمامی سؤالات متقاضی پاسخ دهد.
 • بارزترین ویژگی بهترین جراح بینی در تهران این است که با جدیدترین روش‌های جراحی آشنا باشد.
 • یک جراح زیبایی بینی باید بتواند با بیمار خود ارتباط دو طرفه برقرار کند تا فرد متقاضی عمل بتواند به او اعتماد کامل در خصوص انجام عمل جراحی داشته باشد.
 • دکتر عمل زیبایی بینی باید از قابلیت ارزیابی شرایط روحی بیمار برخوردار باشد. در برخی موارد ممکن است تصمیم بیمار برای انجام جراحی آنی و کاملاً احساسی باشد. در این صورت جراح باید سلامت روحی بیمار را در اولویت قرار داده و جراحی را به بعد موکول کند.
 • جراح بینی خوب لازم است جلسات مشاوره را بعد از جراحی نیز تکرار نماید تا وضعیت مناسبی در ظاهر بینی فرد بیمار ایجاد شود.
 • بهترین دکتر عمل بینی در تهران باید بتواند به خوبی معایب و مزایای جراحی را به بیمار توضیح دهد.
 • همچنین متخصص جراحی بینی باید بتواند در رابطه با انواع بیماری که افراد متقاضی ممکن است با آن درگیر باشند، پرس و جو نماید.

چگونه بهترین دکتر جراحی بینی را انتخاب کنیم؟

با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد، برای آن که بتوانید بهترین نتیجه را از عمل جراحی خود بگیرید، لازم است که بهترین دکتر جراحی بینی را انتخاب کنید. در این خصوص می ­توانید کارهایی که در زیر برای شما لیست کرده ایم را انجام دهید.

 1. تهیه یک لیست از بهترین جراحان بینی در تهران یا ایران، می‌ تواند به شما در انتخاب بهترین جراح بینی تهران کمک بسیار زیادی کند.
 2. برای تهیه این لیست، می­ توانید از افرادی که در گذشته عمل جراحی انجام داده اند و از نتیجه عمل خود در همان بار اول بسیار راضی هستند پرس و جو کنید و یا در گوگل و شبکه های مجازی جست و جو کرده و نتایج جست و جوی خود را بر اساس میزان اطلاعات به دست آمده از هر فرد، لیست کنید.
 3. پس از تهیه لیست از بهترین جراحان منطقه مورد نظر، در خصوص سوابق کاری، افتخارات، نمونه کارها و غیره تحقیق کنید و از میزان تحصیلات و تخصص و مهارت آن‌ها در زمینه جراحی، اطلاع پیدا کنید.
 4. در لیست تهیه شده، با توجه به میزان کیفیت متخصص در مورد بالا، چند نام را گزینش کنید و به مطب آن‌ها مراجعه کنید. در حین مراجعه حضوری، با متخصص جراحی بینی، توقعات خود را مطرح کنید و توانایی‌های او در برخورد با متقاضیان و پاسخ دادن به سؤالات خود را بررسی کنید.
 5. بهتر است زمانی به مطب بهترین جراح بینی تهران مراجعه کنید که متقاضیان دیگر و همچنین افرادی که قبلاً دکتر مورد نظر بر روی بینی آن‌ها عمل جراحی انجام داده است، در مطب حضور داشته باشند تا بتوانید در خصوص فرد متخصص و روش کار او، از آن‌ها اطلاعات مفیدتری کسب کنید.
 6. از متخصص جراحی بینی درخواست کنید که نمونه کارهای پیشین خود را به شما نشان دهد.
 7. به صورت غیر حضوری نیز می­توانید از طریق وب سایت رسمی جراح متخصص و یا صفحه وی در شبکه‌های مجازی، نمونه کارهایش را مشاهده کرده و مورد ارزیابی قرار دهید.

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

بسیاری از افراد معتقدند که بیشترین میزان عمل جراحی زیبایی بینی در جهان، در ایران اتفاق می ­‌افتد و بیشترین میزان عمل جراحی زیبایی بینی در ایران، مربوط به شهر تهران است. مطب های بسیاری در تهران وجود دارد که این عمل زیبایی در آن ها انجام می شود. به همین جهت برای بسیاری از متقاضیان این عمل جراحی، یافتن جراح بینی در تهران یکی از مسائل بسیار مهم در این رابطه است. فاکتورها و معیارهایی برای انتخاب آن وجود دارد که در بالا به تفصیل تمامی جزئیات آن را برای شما شرح دادیم و بر اساس همین فاکتورها می توانید گزینش قابل قبولی را برای یافتن بهترین دکتر بینی انجام دهید.

مسئله بسیار مهمی که جدا از فاکتور یافتن بهترین جراح بینی باید در نظر داشته باشید، این است که آیا شما واقعاً فردی مناسب برای انجام این عمل جراحی محسوب می­‌شوید؟

در ادامه لیستی از افرادی که برای انجام عمل جراحی مناسب نیستند آورده ایم. اگر احساس می­‌کنید جزو افرادی هستید که در این دسته بندی جای گرفته اند، حتماً پیش از هر اقدامی در این خصوص با پزشک متخصص خود مشورت کنید.

֎ افرادی که به اختلال بدشکل پنداری مبتلا هستند

این دسته از افراد، کسانی هستند که با وجود ظاهری بی نقص، در خود به دنبال یافتن ایراد و اشکالات ظاهری هستند و هیچ وقت به شکل دلخواه خود در ظاهرشان دست پیدا نمی­کنند. چرا که همیشه از نظرشان ایرادی وجود دارد.

֎ افرادی که به اختلال وسواس مبتلا هستند

این افراد نیز مانند دسته پیشین، هیچ وقت از ظاهر خود راضی نیستند. وسواس فکری این افراد باعث می ­شود تا همیشه به دنبال بی نقصی در همه چیز بگردند ولی می ­دانیم که هیچ چیز در این دنیا بی نقص نیست، و بهترین جراح بینی به همین علت دست به جراحی دماغ این افراد نمی زند.

֎ افرادی که انگیزه قوی برای انجام عمل بینی ندارند

بسیارند افرادی که برای جلب نظر دیگران و یا بنا به دلایلی از این دست، بدون آن که انگیزه ای قوی برای انجام این عمل داشته باشند، خود را به زیر تیغ جراحی می سپارند و در صورت خود، تغییر ایجاد می­کنند.

֎ افراد بلاتکلیف

این دسته از افراد، خود نمی ­دانند دلیلی که برای آن می­خواهند عمل بینی انجام دهند چیست و چه توقعاتی از جراح زیبایی بینی دارند یا این که نتیجه مطلوبی که برای آن می خواهند عمل زیبایی انجام دهند، دقیقاً چیست.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در دست یابی به نتیجه مورد رضایت افراد نقش دارد، این است که متقاضی عمل جراحی ، بداند که دقیقاً چه فرمی و چه نتیجه‌ای می خواهد پس از جراحی بر روی صورت خود ببیند. در این صورت، فرد می­‌تواند به طور دقیق انتظارات خود را برای پزشک جراح بینی مطرح کند و جراح نیز، با آگاهی کامل از انتظارات فرد متقاضی، اقدام به عمل بینی وی کند.

نتیجه انتخاب بهترین جراح بینی

می‌­توان بیشتر مسئولیت نتیجه یک جراحی را بر دوش بهترین دکتر عمل جراحی بینی گذاشت. گرچه عوامل دیگری نظیر مراقبت‌های قبل و بعد از عمل نیز در دست یابی به نتایج مطلوب دخیل هستند ولی باید گفت که تأثیرگذارترین فاکتور در عمل جراحی ، مهارت و تجربه کافی جراح است. بسیاری از مشکلاتی که به دلیل جراحی نامناسب ممکن است ایجاد شوند، احتمال زیادی دارد که به راحتی با عمل ترمیم بینی رفع نشوند. به همین دلیل، انتخاب اشتباه جراح بینی ، ممکن است آسیب‌های جبران نشدنی به زیبایی و چهره شما وارد کند.

برای فرم دهی بهتر بینی ، حتماً در جلسه مشاوره نکاتی که در ارتباط با فرم بینی در نظر دارید را به طور کامل به جراح بینی توضیح دهید تا او با توجه به ساختار بینی شما اظهار نظر کند که فرم مد نظرتان برای بینی مناسب است یا خیر. در انتخاب فرم بینی بهتر است به پیشنهادات بهترین جراح بینی اعتماد کنید زیرا با توجه به آناتومی چهره و بینی شما، بهترین فرم را به شما پیشنهاد می‌­دهد.

 

بهترین جراح بینی جهان

دغدغه بسیاری از متقاضیان عمل جراحی زیبایی بینی ، کسب نتایج مطلوب از عمل است. این خواسته مهم بستگی زیادی به انتخاب جراح و میزان تخصص و تجربه وی دارد. از این رو انتخاب جراح بینی خوب و ماهر می تواند راهگشای متقاضیان عمل باشد.

در ادامه، لیستی از بهترین جراحان بینی در جهان را از رنکینگ های مختلف گرد آورده ایم تا در هر کجای جهان که باشید، برای استفاده از خدمات این پزشکان متخصص بتوانید برای عمل زیبایی استفاده کنید. پزشکانی که در ادامه نام آن‌ها را آورده ایم، در لیست بهترین جراحان بینی قرار دارند و نام آن ها در سراسر جهان، شناخته شده است. از آن جایی که به یک رنکینگ در این زمینه اکتفا نکردیم، نام این پزشکان و متخصصان جراحی بینی را از رنکینگ های مختلف انتخاب کرده ایم و هر کدام، بهترین جراح بینی در نوع خودشان هستند پس می توانید به راحتی و با خیالی آسوده به آن‌ها اعتماد کنید چرا که نتایج کار آن ها، در دسترس است و می توان اظهار داشت که تاکنون، افراد مهمی در جهان به زیر تیغ جراحی این افراد رفته اند و با نتایج مطلوبی بیرون آمده اند.

دکتر راج کانودیا (Dr.Raj Kanodia )

توانایی هنری او در تقویت هارمونی صورت و حفظ خطوط جوانی باعث شده است که او در میان جراحان دیگر مورد احترام قرار گیرد. بسیاری از چهره های معروف هالیوود به او اعتماد دارند و در برنامه های بهترین جراح بینی و جراحان پلاستیک و افراد مشهور مانند دکتر 90210، E!، و بسیاری دیگر حضور داشته است. این دکتر با مشتریانی از سراسر جهان از جمله هنرمندان مجری، مدل‌های مد، سیاستمداران، جراحان دیگر، مدیران اجرایی و سلطنتی کار می کند.
Dr.Raj-Kanodia - بهترین جراح بینی جهان

دکتر اشکان قوامی ( Dr.Ashkan Ghavami )

دکتر اشکان قوامی جراح پلاستیک زیبایی و ترمیمی در بورلی هیلز کالیفرنیا است. او دارای گواهینامه هیئت مدیره جراحی پلاستیک آمریکا است. دکتر قوامی بهترین جراح بینی در ارائه بالاترین استانداردهای مراقبتی در تمامی جنبه های جراحی پلاستیک و جراحی ترمیمی مهارت دارد. او تاکید زیادی بر آموزش بیمار و مراقبت شخصی و دلسوزانه دارد. ایشان متوجه می شود که نگرانی های بهداشتی و ایمنی متعددی وجود دارد که ممکن است لازم باشد در مورد هر فردی در نظر گرفته شود و مهم است که سلامت و ایمنی بیماران خود را در اولویت قرار دهد. وقت گذاشتن برای گوش دادن به بیماران و توجه بی نظیر از ویژگی های بارز فلسفه عمل ایشان است و به نتایج استثنایی جراحی زیبایی او کمک می کند.
Dr.Ashkan Ghavami - بهترین جراح بینی جهان

دکتر ریچارد زومالان (Dr.Richard zoumalan )

دکتر زومالان متخصص برجسته و بهترین جراح بینی و صورت است. او به دلیل ظاهر طبیعی بینی هایی که عمل می کند، بسیار مورد احترام است و به‌ خاطر چهره‌های زیبایی که طراحی می کند، معروف است. دکتر زومالان فقط در بینی و صورت تخصص دارد. او هیچ گونه جراحی سینه یا بدن انجام نمی دهد و همین امر سطح تخصص او را منحصر به فرد می کند. تحقیقات پزشکی گسترده و رویکرد ساختار طبیعی او برنده جایزه شده است و او را به عنوان یک رهبر در جراحی بینی و صورت، متمایز می کند.
Dr.Richard zoumalan - بهترین جراح بینی جهان

دکتر ارز دایان (Dr.Erez Dayan )

دکتر ارز دایان یک جراح پلاستیک و جراح ترمیمی آموزش دیده در هاروارد و همچنین مدیر پزشکی موسسه جراحی پلاستیک آوانس است. معنی کلمه فرانسوی آوانس “به جلو حرکت کردن” یا “پیشرفت” است. سنگ بنای ماموریت این موسسه ارائه نتایج بهینه به بیماران با استفاده از تکنیک های پیشرفته و تکنولوژی کم تهاجمی است.
Dr.Erez Dayan - بهترین جراح بینی جهان

دکتر رود روریچ (Dr.rod rohrich )

دکتر رود روریچ یک جراح پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره و استاد بالینی جراحی پلاستیک در کالج پزشکی بیلور می باشد. دکتر روریچ استاد/ رئیس سابق دپارتمان جراحی پلاستیک است و اولین جراح پلاستیک بود که به عنوان استاد برجسته در مرکز پزشکی UT Southwestern خدمت کرد. دکتر روریچ یک متخصص مشهور بین المللی در حوزه جراحی پلاستیک می باشد و بارها به عنوان یکی از بهترین جراحان پلاستیک در آمریکا شناخته شده است.

Dr.rod rohrich - بهترین جراح بینی جهان

دکتر احمدعلی رجب پور (Dr.Ahmadali Rajabpur )

دکتر احمدعلی رجب پور، متخصص جراحی عمومی و دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و بهترین جراح بینی در تهران است. خدمات تخصصی این جراح پلاستیک شامل جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی بینی، جراحی انحراف تیغه بینی، جراحی زیبایی گوش، جراحی پروتز سینه، جراحی لیفت سینه، جراحی زیبایی شکم، لیفت نواحی مختلف بدن (ران، بازو، شکم، پهلو)، لیفت صورت، لیفت ابرو و پیشانی، پروتز گونه و لب، تزریق چربی، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، جراحی ترمیمی (لب شکری، سوختگی، ناهنجاری های فک و صورت)، و غیره می شود.
Dr.Ahmadali Rajabpur

دکتر اریک سراتی ( Dr.Eric Cerrati )

دکتر اریک سراتی جراح پلاستیک صورت دارای گواهی دو بورد و متخصص برجسته در جراحی زیبایی و ترمیمی صورت است. دکتر سراتی در دانشگاه یوتا استخدام شد و سال ها به عنوان مدیر جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت خدمت کرد. دکتر سراتی که توسط بهترین ها در شهر نیویورک و شیکاگو آموزش دیده است، بهترین و پیشرفته ترین درمان های موجود را در این زمینه به مشتریان خود ارائه می دهد. او به دلیل ارائه نتایج طبیعی، طولانی مدت و نتایج کاری مانند چهره سلبریتی ها بدون به جای ماندن هیچ گونه شواهدی از جراحی، شهرت دارد. او به طور مداوم توسط جامعه جوایزی را در حوزه جراحی پلاستیک برنده می شود.
Dr.Eric Cerrati - بهترین جراح بینی جهان

دکتر استوارت لیندر ( Dr.stuart .A.Linder )

دکتر استوارت لیندر یک جراح پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره بورلی هیلز است که در تراشیدن و فرم دهی بدن و روش های ترمیمی از جمله رینوپلاستی و سایر جراحی های زیبایی تخصص دارند. او دارای گواهی هیئت مدیره توسط هیئت جراحی پلاستیک آمریکا است و به کالج جراحان آمریکا، انجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی آمریکا و انجمن پزشکی آمریکا وابسته است.
Dr.stuart .A.Linder - بهترین جراح بینی جهان

دکتر کنستانتینو مندیتا ( Dr.constantino mendieta )

دکتر مندیتا در میامی در رشته جراحی زیبایی در هاروارد آموزش دیده است، آموزش جراحی پلاستیک پیشرفته را در کالج سلطنتی جراحان انگلستان گذرانده و سپس زیر نظر جراحان مشهور جهان در پاریس، برزیل و بورلی هیلز تحصیل کرده است. او عضو هیئت جراحی پلاستیک آمریکا و سازمان‌های انجمن پزشکی آمریکا و غیره است.
Dr.constantino mendieta - بهترین جراح بینی جهان

 

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

دکتر احمدعلی رجب پور، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در حال حاضر یکی از بهترین و مجرب‌ترین جراحان بینی در تهران هستند. نام ایشان به دلیل سوابق بسیار درخشنده در لیست بهترین جراحان بینی ایران قرار گرفته است.

مهم‌ترین خدمات ایشان در زمینه جراحی زیبایی بینی به شرح زیر است:

 • بازسازی راه هوایی جهت حفظ و بهبود تنفس
 • اصلاح شکستگی و انحراف بینی بدون هزینه اضافه
 • اصلاح فرم بینی گوشتی
 • انجام جراحی زیبایی بینی با حداقل درد و خونریزی
 • جراحی زیبایی بینی بدون کارگذاری فتیله و در نتیجه امکان تنفس بعد از عمل

نظرات در مورد دکتر رجب پور نه تنها از دید بیماران، بلکه از نظر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز یکی از فعال‌ترین و بهترین جراح بینی در ایران می‌باشند.

هزینه جراحی توسط جراح بینی خوب در تهران

قیمت جراحی همواره یکی از مهم ترین موضوعاتی است که افراد پیش از انجام جراحی زیبایی به آن توجه ویژه دارند. از این رو، اغلب افراد به دنبال بهترین جراح بینی در تهران با قیمت مناسب هستند. هزینه این جراحی با توجه به نوع جراحی و دستمزد جراح و هزینه‌های بیمارستان می‌تواند متفاوت باشد.

برای تعیین هزینه جراحی زیبایی ، می‌توانید به صورت حضوری به مطب دکتر احمدعلی رجب پور مراجعه کنید و یا از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در سایت، با ایشان ارتباط بگیرید تا علاوه بر تعیین دقیق هزینه از مشاوره‌های ایشان نیز بهره‌مند شوید.

سخن آخر

دکتر احمد علی رجب پور ، متخصص جراحی عمومی و دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می­‌باشند.

از سوابق و افتخارات ایشان می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رتبه 1 بورد جراحی کشور سال 92
 • رتبه 1 آزمون فوق تخصص جراحی پلاستیک کشور سال 93
 • عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • عضو بنیاد ملی نخبگان ایران

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 امتیاز ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها