بهترین جراح بینی ( تهران)

بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی : جراحی بینی نوعی جراحی پلاستیک به شمار می‌رود که از حساسیت بالایی برخوردار است. زیرا اصلاح فرم و زیباتر کردن ظاهر آن به دستان توانمند جراح متخصص و ماهر بستگی دارد. انجام جراحی بینی با هدف بهبود ظاهر نامطلوب و بدفرم آن و یا رفع مشکلات تنفسی و ناراحتی های ناحیه بینی انجام می‌شود و یا این که هر دو علت را شامل می‌شود.

از این رو در صورت نبود تجربه، تخصص و مهارت کافی جراح چه بسا ظاهر بینی نه تنها بهبود پیدا نکند بلکه وضعیت بدتری را هم پیدا کند.  در اینجا قصد آن را داریم تا موضوع بهترین جراح بینی را مورد بررسی قرار دهیم.

یکی از جراحی‌هایی که رواج بسیاری داشته، جراحی بینی است. پیدا کردن جراح ماهر، همیشه یکی از مهم ترین نگرانی های افرادی است که تصمیم به انجام جراحی دارند. در تهران انتخاب جراح ماهر، نسبت به شهرهای دیگر بسیار سخت تر است. چون در شهرستان‌ها جراح بینی خوب، خیلی زود بین مردم، معروف میشود.

ولی یافتن بهترین جراح بینی خوب با قیمت مناسب در تهران کار راحتی نیست و نیاز به بررسی و تحقیق خیلی زیادی دارد.

از این رو مهم ترین سوالات اغلب افراد در ارتباط با جراحی بینی عبارتند از:

 • بهترین جراح بینی در تهران کیست؟
 • جراح بینی خوب با قیمت مناسب در تهران را از کجا پیدا کنیم؟
 • ویژگی‌های بهترین دکتر جراح بینی در تهران چیست؟
 • بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کیست؟

واقعیت این است متقاضیان جراحی بینی باید نسبت به انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت کنند.

زیرا نتیجه نهایی عمل زیبایی ارتباط مستقیم با مهارت و میزان تجربه جراح بینی دارد.

برخی از افرادی که بدلیل عدم آگاهی به سراغ جراحانی رفته اند که در حوزه جراحی بینی از تخصص کافی برخوردار نبوده اند پس از جراحی از بینی خود رضایت صددرصدی نداشته اند.

توجه به این مسئله بسیار حائز اهمیت است که انجام جراحی ترمیمی بینی نیازمند سپری شدن حداقل یک سال از جراحی بینی قبلی است. قطعا گذراندن این پروسه برای هیچ کسی مطلوب نیست. از طرفی منجر به اتلاف وقت و هزینه خواهد شد.

اگر شما نیز از فرم بینی خود راضی نیستید و به دنبال جراح خوب هستید با ما همراه باشید تا بهترین جراح بینی در تهران را بشناسیم.

 

دکتر جراح بینی خوب در تهران

دلایل انتخاب بهترین جراح بینی

جراحی بینی، از آن نوع جراحی‌های حساس محسوب می‌شود که در صورت رخ دادن خطا ظاهر بینی نافرم‌تر و نامطلوب‌تر می‌شود. از این نظر مسلما کسی تمایل ندارد ریسک کند و بینی خود را دست هر جراحی بسپارد که احتمال موفقیت عمل را پایین بیاورد. اما در صورت انتخاب بهترین جراح بینی شانس موفقیت عمل بسیار بالاتر می‌رود و نتیجه جراحی مطلوب نظر فرد خواهد بود.

دلیل دیگر آن است که بهترین جراح بینی به خواسته‌ها و انتظارات مراجعه‌کننده اهمیت زیادی می‌دهد و تلاش بسیاری می کند ضمن حفظ سلامتی فرد خواسته‌ها و انتظارات او را به بهترین شکل ممکن برآورده کند.

همچنین به هنگام وارد شدن به اتاق عمل بیمار هیچ‌گونه استرس و تنشی نداشته باشد و شخص بیمار پس از عمل از به دست آمدن نتایج مطلوب عمل جراحی بینی احساس رضایت و شادمانی داشته باشد.

روش های انتخاب بهترین جراح بینی

روش‌های متعددی برای یافتن بهترین جراح بینی وجود دارد. در ادامه به این روش‌ها اشاره شده است.

 • اولین روش جستجو کردن کلمه بهترین جراح بینی در موتورهای جستجو همانند گوگل است که فهرست جراحان بینی نشان داده شود.
 • دومین روش جستجوی بهترین جراح بینی در شبکه‌های اجتماعی همانند اینستاگرام است که لیستی از پیج‌های جراحان بینی نشان داده می‌شود که با رفتن به پیج و دیدن گالری تصاویر و نمونه کارها می‌توانید نسبت به انتخاب جراح  در اینستاگرام اقدام کنید.
 • روش بعدی آن است که با مراجعه به سایت‌های جراحان بینی و مطالعه بخش درباره پزشک از میزان تخصص، تجربه و مهارت جراح اطلاعات مفیدی کسب کنند.
 • پرسش و تحقیق از آشنایان، دوستان نزدیک و اقدام می‌تواند در این انتخاب کمک‌کننده باشد.
 • پس از یافتن مشخصات جراح بینی روش بعدی انتخاب بهترین جراح بینی مراجعه حضوری به کلینیک و یا مطب پزشک است. در ملاقات با پزشک می‌توانید درباره خواسته‌ها و انتظارات خود با جراح مشورت کنید و با در نظر گرفتن ساختار و نوع بینی خود و توصیه‌های پزشک و اطلاع از میزان تخصص و تجربه پزشک نسبت به انتخاب وی به عنوان بهترین جراح بینی اقدام کنید.
 • علاوه بر ملاقات حضوری با پزشک، شخص مراجعه‌کننده می‌تواند با بیمارانی که عمل جراحی بینی آن توسط آن پزشک انجام شده است، صحبت کند و از میزان رضایتمندی آن‌ها از انجام عمل اطلاعات مفیدی کسب کند.

ویژگی‌های بهترین جراح بینی :

برخی از مهم‌ترین ویژگی‎‌های یک جراح زیبایی بینی عبارتند از:

1- جراح بینی باید به اصول اولیه زیبا شناختی آشنا باشد.

2- یک جراح زیبایی بینی باید بتواند قبل از انجام جراحی، نتیجه را تصور کند. (هر چند در سال های اخیر با استفاده از یک سری نرم افزارها این تجسم سازی راحت تر شده است.)

3- جراح بینی خوب باید از صبر و حوصله کافی برخوردار باشد تا در صورت نیاز به تمام سوالات بیماران جوابگو باشد.

4- بارزترین ویژگی یک جراح خوب بینی در تهران این است که با جدیدترین روش‌های جراحی آشنا باشد.

5- جراح بینی باید از قابلیت ارزیابی شرایط روحی بیمار برخوردار باشد. در برخی موارد ممکن است تصمیم بیمار برای انجام جراحی آنی و کاملا احساسی باشد. در این صورت جراح باید سلامت روحی بیمار را در اولویت قرار داده و جراحی را به بعد موکول کند.

6- جراح بینی باید بتواند به خوبی معایب و مزایای جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد.

بهترین جراح بینی در تهران

بیشترین میزان جراحی های پلاستیک در کشور در شهر تهران انجام می‌شود. مطب های بسیاری در تهران وجود دارد که عمل رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی را در آن‌ها انجام می‌شود.

از این رو برای بسیاری از متقاضیان این عمل جراحی یافتن بهترین جراحی بینی در تهران یکی از مسائل بسیار مهم در این رابطه است. فاکتورها و معیارهایی برای انتخاب آن وجود دارد. در ادامه به این فاکتورها و معیارها اشاره شده است و توصیه می‌شود به هنگام انتخاب بهترین جراح بینی این موارد را به طور دقیق ارزیابی کنید.

 

 • مدارک علمی و دانشگاهی و هم چنین میزان تخصص وی
 • مهارت و توانمندی وی در جراحی
 • میزان تجربه وی در اعمال جراحی
 • نتایج اعمال جراحی و میزان موفقیت های وی در آن‌ها
 • داشتن اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیر بودن
 • خوش‌برخورد بودن و داشتن صبر و حوصله در پاسخ‌گویی به مراجعین و توجه به خوسته‌ها و سلیقه‌های آن‌ها
 • مطب و کلینیک جراحی از نظر پیشرفته و مجهز بودن به امکانات
 • استفاده از مدرن‌ترین و بهترین روش‌ها برای انجام عمل بینی

مراحل انجام جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی در تهران

اولین اقدام در جهت انجام عمل جراحی بینی، مراجعه فرد به بهترین جراح بینی است که پس از مشورت با پزشک انتظارات و خواسته‌های خود را مطرح کرده و به دیدگاهی کلی درباره عمل بینی دست می یابد.

پس از آن در اولین مرحله، بهترین جراح بینی در تهران ، بینی، فک، گونه‌ها و فرم چهره شخص متقاضی را مورد معاینه دقیق قرار می‌دهد. در مرحله بعد متقاضی باید از چهره خود عکس برداری کند.

مراجعه به منظور معاینه و مشاوره با شخص متقاضی معمولا دو جلسه طول خواهد کشید. پزشک در مرحله بعدی آزمایش‌هایی را تجویز می کند که متقاضی باید آن‌ها را انجام دهد و همچنین مراقبت‌های پیش از عمل را هم باید رعایت کند.

شخص متقاضی باید در روز عمل جراحی به همراه نتیجه آزمایش‌ها در حدود دو ساعت قبل از عمل در کلینیک و یا مطب حاضر شود تا اقدامات اولیه روی وی انجام شود.

بعد از آن نوبت به مرحله عمل می رسد که بهترین جراح بینی در تهران آن را انجام می‌دهد که چیزی در حدود 2 تا 3 ساعت طول خواهد کشید. پس از پایان یافتن عمل پزشک داروهای مورد نیاز را تجویز کرده و مراقبت‌های پس از جراحی همانند استفاده از کمپرس سرد، فشار نیاوردن به بینی ها، استراحت و …. را به بیمار گوشزد می کند.

بهترین جراح بینی در شمال تهران کیست ؟

دغدغه بسیاری از متقاضیان عمل جراحی بینی، کسب نتایج مطلوب عمل است. این خواسته مهم بستگی زیادی به انتخاب جراح و میزان تخصص و تجربه وی دارد. از این رو انتخاب یک جراح متخصص می‌تواند راهگشای متقاضیان عمل بینی باشد

دکتر احمدعلی رجب پور فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در حال حاضر یکی از بهترین و مجرب ترین جراحان بینی در تهران هستند. نام ایشان به دلیل سوابق بسیار درخشنده در لیست بهترین جراحان بینی ایران قرار گرفته است.

مهم ترین خدمات ایشان در زمینه جراحی زیبایی بینی به شرح زیر است:

 • بازسازی راه هوایی جهت حفظ و بهبود تنفس
 • اصلاح شکستگی و انحراف بینی بدون هزینه اضافه
 • اصلاح فرم بینی گوشتی
 • انجام جراحی زیبایی بینی با حداقل درد و خونریزی
 • جراحی زیبایی بینی بدون کارگذاری فتیله و در نتیجه امکان تنفس بعد از عمل

دکتر احمدعلی رجب پور نه تنها از دید بیماران بلکه از نظر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز یکی از فعال ترین و یکی از گزینه‌های بهترین دکتر جراح بینی در تهران می باشند.

هزینه جراحی زیبایی بینی توسط دکتر جراح بینی خوب در تهران چقدر است؟

قیمت جراحی بینی همواره یکی از مهم ترین موضوعاتی است که افراد پیش از انجام جراحی زیبایی به آن توجه ویژه دارند.

از این رو اغلب افراد به دنبال جراح بینی خوب با قیمت مناسب در تهران هستند.

هزینه جراحی بینی با توجه به نوع جراحی و دستمزد جراح و هزینه های بیمارستان می تواند متفاوت باشد.

برای تعیین هزینه جراحی زیبایی بینی می توانید به صورت حضوری به مطب دکتر احمد علی رجب پور مراجعه کنید تا علاوه بر تعیین دقیق هزینه از مشاوره های ایشان نیز بهره مند شوید.

 

دربارهدکتر احمدعلی رجب پور
دکتر احمد علی رجب پور رتبه 1 بورد جراحی کشور سال 92 رتبه 1 آزمون فوق تخصص جراحی پلاستیک کشور سال 93 عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران عضو هیئت علمی دانشگاه عضو بنیاد ملی نخبگان ایران

(05) دیدگاه

 1. مریم دالوند
  2020-05-06

  سلام روزتون بخیر در مورد هزینه زیبایی بینی میخواستم بدونم.

  پاسخ
 2. مهدیه
  2021-09-05

  به نظر من دکتر رجب پور بهترین جراح بینی ایران هستند. من واقعا از کارشون راضیم

  پاسخ
 3. ترانه
  2021-09-08

  سلام.
  وقتتون بخیر.
  من یه هفته از عملم گذشته و هنوز خونریزی دارم.
  طبیعیه؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *