بهترین جراح سینه (شمال تهران)

بهترین جراح سینه

بهترین جراح سینه در تهران کیست و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ نقش سینه‌ها در زیبایی ظاهری خانم‌ها و افزایش اعتماد به نفس آن‌ها انکارناپذیر است. امروزه زیبایی ظاهری و زیبا بودن چهره افراد به یک ارزش تبدیل شده است.

از این رو بسیاری از افرادی که در اعضا و نواحی بدن دچار ظاهری نامطلوب هستند، متقاضی انجام جراحی‌های پلاستیک به منظور بهبود ظاهر و رفع نواقص آن هستند. دغدغه بسیاری از بانوان در انجام جراحی سینه، یافتن بهترین جراح سینه برای آن است.

زیرا سینه‌ها عضوی حساس در بدن هستند و خطا در انجام عمل جراحی و عدم تخصص و تجربه کافی علاوه بر این که نتایج مطلوب به دست نمی‌آید، بلکه موجب صدمات جبران‌ناپذیری برای سینه‌ها و ظاهر بیمار می‌شود.

 جراحی سینه یکی از عمل‌های رایج در بین بانوانی می‌باشد که از ظاهر و فرم سینه خود راضی نیستند. هر چند در سال‌های اخیر مردان نیز به دلایلی مانند حذف بافت اضافی در ناحیه سینه به دنبال انجام جراحی سینه هستند. اما یکی از دغدغه‌های مهم این افراد پیدا کردن بهترین جراح سینه در تهران می باشد.

از این رو بسیاری از آن‌ها شروع به تحقیق و بررسی در این زمینه می‌کنند. آیا شما نیز تصمیم دارید در روزهای آینده عمل جراحی سینه انجام دهید؟ آیا شما نیز به دنبال پیدا کردن بهترین جراح پستان در تهران هستید؟ آیا به خوبی نمی‌دانید باید چه فاکتورهایی را برای انتخاب یک جراح سینه خوب در تهران در نظر بگیرید؟

در صورتی که جواب شما به این سوال ها مثبت است در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین جراح پستان در تهران

انواع روش‌های جراحی زیبایی پستان

در صورتی که به دلایل ژنتیکی و یا بیماری، سینه‌های شما دچار افتادگی، بزرگی بیش از اندازه و کوچکی شده‌اند می توانید با مراجعه به بهترین جراح پلاستیک تمام این مشکلات را رفع کنید.

جراح بعد از انجام ارزیابی های اولیه می تواند یکی از جراحی های زیر را برای شما انجام دهد:

این عمل جراحی برای بانوانی انجام می شود که از کوچکی اندازه سینه خود رنج می برند. در این عمل برش‌های بسیار ظریفی روی سینه برای قرار دادن پروتز در زیر بافت سینه ایجاد می شود.

این جراحی، مشکل بزرگی بیش از اندازه سینه و بافت‌های اضافی را در ناحیه پستان رفع می‌کند. در این عمل پزشک اقدام به حذف بافت اضافه و انتقال نوک پستان با توجه به شرایط بدنی بیمار به موقعیت بالاتر می‌کند.

 • لیفت سینه :

عمل جراحی لیفت سینه برای رفع شل شدگی و افتادگی پستان انجام می‌شود. جراح با توجه به میزان افتادگی و ارزیابی وضعیت سینه‌ها برش‌هایی را بر روی سینه ایجاد کرده و بافت و پوست اضافه در ناحیه پستان را خارج می‌کند.

 • تزریق چربی در سینه :

تزریق چربی یکی از روش‌های متداول برای اصلاح فرم سینه می‌باشد. در این روش با استفاده از دستگاه لیپوستکشن چربی از یک ناحیه از بدن خالی شده و به نواحی کم حجم سینه تزریق میشود.

 • بازسازی سینه :

این عمل بیشتر برای افرادی انجام می‌شود که به دلیل درمان سرطان سینه دچار تغییرات در ظاهر و حجم پستان خود شده‌اند. در بازسازی سینه با توجه به شرایط بیمار از پروتز سینه، عضله و یا پوست اهدا کننده برای ترمیم پستان استفاده می‌شود.

گرفتن نتیجه مطلوب از هریک از روش‌های فوق بستگی به میزان مهارت جراح پلاستیک دارد. از این رو باید به دنبال بهترین جراح پستان در تهران باشید.

فاکتورهای انتخاب بهترین جراح سینه

عمل جراحی سینه ، عملی پرریسک بوده و عوارض خاص خود را دارد. بنابراین در انتخاب جراحی که برای این عمل انتخاب می‌کنید فاکتورهایی را باید رعایت کنید. با رعایت این فاکتورها در انتخاب جراح مناسب برای عمل جراحی سینه می‌توانید انتظار کسب نتایج مطلوب و پیشگیری از عوارض خطرناک را داشته باشید.

 • دانش تخصصی

برای انجام عمل جراحی باید نزد متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه کرد. جراح پلاستیک دوره آموزشی جراحی پلاستیک را سپری کرده است. بنابراین مراجعه به جراحی که تخصص انجام جراحی پلاستیک را ندارد نه تنها نباید انتظار نتایج دلخواه و بهبود ظاهر را داشت، بلکه عوارض خطرناک و جبران‌ناپذیری هم به دنبال چنین جراحی پیش می‌آید.

جراح غیر متخصص ممکن است انجام معاینات و آزمایش‌های بالینی را ضروری نداند که این مساله موجب احتمال بروز عوارض غیر قابل پیش‌بینی را بیشتر می‌کند. علاوه بر این به دلیل نداشتن دانش تخصص کافی، از روش‌های جراحی غیر اصولی و غیر ایمن استفاده کند. که این مساله هم می‌تواند خطرناک باشد.

 • تجربه و مهارت جراح

تجربه و مهارت جراح در اعمال جراحی فاکتوری بسیار مهم است. زیرا هر چه جراح عمل‌های جراحی موفقیت‌آمیزی بیشتری داشته باشد، مسلما میزان تجربه و مهارت او در جراحی پلاستیک بیشتر است. یک جراح باتجربه در عین این که دانش تخصصی دارد و با اصول و معیارهای زیبایی‌شناسی بدن آشنایی کامل دارد، مهارت انجام جراحی را هم به خوبی می‌داند.

زیرا جراحان کم تجربه به دلیل این که با تمام جوانب جراحی آشنایی ندارند، به خوبی و به طور مطلوب قادر به برآوردن انتظارات و نتایج دلخواه بیماران نیستند. برای این که  از میزان تجربه و مهارت جراح سینه اطلاع پیدا کنید می‌توانید نمونه کارهای او را در وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مشاهده کنید و نظرات کاربران را در این مورد بررسی کنید.

داشتن بیماران زیاد و رضایتمندی از عمل‌های جراحی، عضویت در مجامع و انجمن‌های تخصصی، داشتن گواهینامه‌ها و …. نشان‌دهنده تجربه و مهارت جراح سینه است.

 • داشتن اخلاق حرفه‌ای

اهمیت اخلاق حرفه ای به اندازه دانش تخصصی و مهارت جراح اهمیت دارد. برخورد شایسته و محترمانه با بیماران و داشتن اخلاق حرفه‌ای در مراجعات بیمار و به هنگام عمل از فاکتورهای مهم جراح سینه محسوب می‌شود.

در جلسات مشاوره با بیمار، یک جراح سینه باید با حوصله و دقت به صحبت‌ها و خواسته‌های بیمار گوش دهد و آمادگی لازم برای دریافت انتقادات را داشته باشد.

یک جراح باید بتواند به بیماران مشاوره خوبی بدهد و تنها به فکر کسب سود مادی نباشد. یک جراح خوب باید در مورد عمل جراحی و خود بیماران مسئولیت‌پذیر هم باشد.

 • همراهی کادر درمان ماهر و متخصص

ضروری است  کادر جراحی ماهر و متخصصی جراح را در حین عمل همراهی کند. زیرا بخش مهمی از مسیر درمان و بهبودی به وجود کادر درمانی حرفه‌ای در کلینیک یا مرکز جراجی بستگی دارد.

 • میزان امکانات مرکز جراحی و کلینیک

مکان انجام جراحی در انتخاب جراح مناسب برای عمل سینه بسیار مهم است. زیرا هر چه جراح از تخصص و مهارت بالایی برخودار باشد اما در کلینیک و بیمارستانی که امکانات مطلوبی ندارد عمل جراحی انجام دهد، نمی‌توان انتظار کسب نتایج مطلوب و دلخواه را داشت.

بهترین جراحان سینه در مراکز جراحی و کلینیک‌های پیشرفته و مجهز به انواع امکانات فعالیت می‌کنند. امکانات و تجهیزات کلینیک‌ها و بیمارستان‌های معتبر و مجهز مدرن و به‌روز هستند.

ویژگی‌های بهترین جراح سینه در شمال تهران

مهم ترین سوالات اغلب افرادی که در آستانه عمل جراحی قرار دارند عبارتند از:

 1. بهترین جراح پستان در تهران کیست؟
 2. جراح سینه خوب در تهران چه ویژگی‌های دارد؟
 3. هزینه بهترین جراح سینه در تهران چقدر است؟

جراح پلاستیک حاذق و قابل اطمینان پزشکی است که پس از گذراندن دوره جراحی عمومی، دوره فوق تخصص پلاستیک را نیز گذرانده باشد.

علاوه بر این برای انتخاب بهترین جراح سینه در تهران باید به نکات زیر دقت کنید:

 • مدرک جراح از مراکز دانشگاهی معتبر باشد.
 • در زمینه جراحی های زیبایی از تبحر کافی برخوردار باشد.
 • میزان رضایت مندی بیماران قبلی پس از انجام جراحی سینه از پزشک بالا باشد.
 • بهترین جراح سینه در تهران باید سلامتی بیمار را همواره نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
 • شرایط بیمار را برای انتخاب روش جراحی مناسب به دقت ارزیابی کرده باشد.

برای پیدا کردن جراح سینه خوب در تهران یکی از مهم ترین اقدامات مراجعه حضوری به مطب وی است. شما می توانید در سالن انتظار با بیماران قبلی پزشک مورد نظر خود صحبت کنید و یا از منشی بخواهید نمونه کارهای دکتر را در اختیار شما قرار دهد.

روش های انتخاب بهترین جراح سینه

 • جستجو در اینترنت :

کافی است عبارت بهترین جراح سینه را در موتورهای جستجو وارد کنید تا فهرستی از وب سایت‌ها برایتان نمایش  داده شود. با مراجعه به این وب سایت‌ها می‌توانید اطلاعات مفیدی را درباره بهترین جراح سینه کسب کنید.

 • پرس و جو از دوستان و آشنایان

یکی از روش‌هایی که می‌توانید جراح مناسب سینه را انتخاب کنید، پرس و جو از دوستان، آشنایان و اقوام نزدیک است. دوستان و آشنایانی که عمل جراحی سینه را انجام داده اند می‌توانند اطلاعات مفیدی را درباره تخصص، تجربه و مهارت جراح در اختیار شما بگذارند.

 • مراجعه به وبسایت انجمن جراحان پلاستیک

با مراجعه به وبسایت انجمن جراحان پلاستیک فهرست جراحان پلاستیک برای شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید در این سایت در مورد سوابق و تخصص جراحان پلاستیک اطلاعات خوبی کسب کنید.

 • مراجعه حضوری به مطب یا کلینیک

یکی دیگر از روش‌های یافتن جراح سینه متخصص و باتجربه مراجعه حضوری به کلینیک و مطب است. با مراجعه حضوری به مطب یا کلینیک و صحبت با بیماران می‌توانید از میزان تخصص و تجربه جراح آگاهی خوبی به دست آورید. همچنین میزان رضایتمندی بیماران از انجام جراحی سینه توسط آن پزشک را بسنجید.

 • مراجعه به شبکه‌های اجتماعی

بسیاری از جراحان سینه در شبکه‌های اجتماعی همانند اینستاگرام حساب کاربری دارند. شما می‌توانید با دنبال کردن پیج‌های متخصصین جراحی سینه و مشاهده نمونه کارها و ویدیوهای عمل جراحی اطلاعات خوبی از تخصص و تجربه جراح کسب کنید.

بهترین جراح سینه در شمال تهران کیست؟

بهترین جراح سینه در تهران

آقای دکتر احمد علی رجب پور فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران می باشد که به دلیل ارائه خدمات ارزنده در حوزه جراحی زیبایی در حال حاضر به یکی از گزینه های بهترین جراح سینه در تهران تبدیل شده است. ایشان رتبه برگزیده کشوری در آزمون بورد تخصصی رشته جراحی عمومی در سال 1392 می باشند.

در صورتی که به دنبال اصلاح فرم سینه خود هستید کافی است با مراجعه به مطب توسط دکتر احمد علی رجب پور ویزیت شوید تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به درمان شما اقدامات لازم اتخاذ شود.

شما می توانید با ایشان در مورد تمام انتظارات خود صحبت کنید و از مشاوره لازم بهره مند شوید. از ایشان در مورد خطرات و عوارض احتمالی جراحی سینه بپرسید و هر گونه نگرانی خود را قبل از انجام جراحی رفع کنید.

همچنین توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که باید پزشک را از سابقه پزشکی خود مطلع کنید.در صورتی که سابقه بیماری دارید و یا از داروهای خاصی استفاده می کنید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.همواره سعی کنید به صورت شفاف شرح حال خود را به پزشک ارائه دهید.

هزینه بهترین جراح سینه در شمال تهران

 • هزینه جراحی سینه برای تمامی افراد یکسان نیست.
 • شرایط بیمار و نوع عمل جراحی از فاکتورهای تاثیر گذار بر هزینه جراحی است.
 • برای تعیین دقیق هزینه شما باید توسط پزشک ویزیت شوید.
 • برخی افراد به اشتباه برای آگاهی از میزان هزینه جراحی سینه به سراغ منابع نامعتبر در اینترنت رفته و پس از مشاهده ارقام نجومی از مراجعه به پزشک و انجام جراحی اجتناب می کنند.
 • در نظر داشته باشید هیچ کس به جز جراح زیبایی سینه نمی تواند هزینه نهایی جراحی را برای شما مشخص کند.
 • البته در نظر داشته باشید میزان دستمزد جراحان سینه نیز می تواند متفاوت باشد.
 • میزان تجربه، دانش، مهارت و محبوبیت یک پزشک از دیگر عوامل تاثیر گذار بر هزینه جراحی سینه می باشد.
کلام آخر :

انجام عمل جراحی سینه از جمله اعمال جراحی حساسی است که باید زیر نظر جراحی متخصص، ماهر و باتجربه انجام شود. با توجه به فاکتورهایی که بیان شد می‌توانید نسبت به انتخاب بهترین جراح سینه با روش‌های گفته شده اقدام کنید.

توصیه می‌شود در انتخاب جراح مناسب برای عمل سینه حوصله بیشتری به خرج دهید و اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید. زیرا انتخاب جراح سینه متخصص و باتجربه می‌تواند به میزان زیادی تضمین کننده دستیابی به نتایج دلخواه در عمل جراحی باشد.

یکی از مهم ترین مواردی که باید تمام افرادی که به دنبال جراحی سینه هستند در نظر داشته باشند انتخاب بهترین جراح سینه در تهران است.

دکتر احمد علی رجب پور با سال ها تجربه و سوابق کاری بسیار درخشان در زمینه جراحی زیبایی سینه یکی از بهترین و حاذق ترین جراح‌های زیبایی سینه کشور است. برای دریافت مشاوره می‌توانید به صورت حضوری به مطب ایشان مراجعه کنید.

 

دربارهدکتر احمدعلی رجب پور
دکتر احمد علی رجب پور رتبه 1 بورد جراحی کشور سال 92 رتبه 1 آزمون فوق تخصص جراحی پلاستیک کشور سال 93 عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران عضو هیئت علمی دانشگاه عضو بنیاد ملی نخبگان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *