بهترین جراح زیبایی شکم در تهران

بهترین جراح زیبایی شکم

امروزه مشکل اضافه وزن و چاقی ناحیه شکم برای بسیاری از افراد مساله ای ناراحت‌کننده به شمار می‌رود. زیرا اضافه وزن در عین بروز مشکلاتی برای سلامتی شخص، سبب ایجاد ظاهری نافرم و نامطلوب در اندام وی می‌شود. از این رو جراحی زیبایی شکم به عنوان راهکاری مناسب است که می‌توان با انجام این جراحی پلاستیک بافت‌های چربی و پوست افتاده ناحیه شکم را برداشت تا ظاهر شکم برای فرد مطلوب و بهتر شود. با توجه به تقاضای فزاینده برای انجام این عمل، انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم مساله‌ای بسیار مهم در این رابطه است. زیرا کسب نتیجه مطلوب عمل جراحی به میزان زیادی به تخصص و تجربه جراح بستگی دارد.

در طی فرآیند این عمل، جراح، افتادگی پوست و چاقی را در ناحیه شکم برطرف می کند. با انجام این عمل شکم شخص به حالت صاف و مطلوب درمی‌آید و آثار افتادگی‌ها و چین و چروک ها از بین می‌رود.

بهترین دکتر جراحی لاغری در شمال

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران را چگونه پیدا کنیم؟

  از جراحی‌هایی که در سال‌های اخیر رواج زیادی داشته، جراحی زیبایی شکم است.

در قدیم تنها راهی که افراد، برای درمان چاقی خود در نواحی پهلو، شکم و دیگر نواحی بدن داشتند، استفاده از ورزش‌های سنگین هوازی و یا گن‌های لاغری بسیار تنگ بود که معایب بسیاری داشتند و فرد پس از مدتی از این روش خسته می‌شد و معمولا این کار را رها می‌کرد. اما خوشبختانه با پیشرفت علم در سال‌های اخیر، روش جایگزین بسیار موثر و کاربردی پدیدار شده که لاغری را برای افراد مختلف بسیار ساده کرده است.

اما نکته بسیار مهم در این روش، استفاده از یک پزشک ماهر جهت هر چه بیشتر نتیجه گرفتن در پایان کار است. به همین جهت معمولا کسانی که دنبال پزشک ماهر هستند، برای یافتن بهترین جراح شکم به تهران می‌آیند.

اما بهترین جراح زیبایی شکم در تهران کیست؟ در واقع این سوال اغلب افرادی است که تصمیم به انجام این جراحی می گیرند. انتخاب بهترین جراح شکم تهران کار آسانی نیست اما با کمی پرس و جو می‌توانید بهترین جراح شکم در تهران و یا در ایران را بیابید. در ادامه به نحوه پیدا کردن بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در تهران می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

بهترین جراح زیبایی شکم

انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم در تهران :

یکی ازمهم ترین دغدغه افرادی که تصمیم به انجام این جراحی در پایتخت گرفته‌اند انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم در تهران است. در ادامه چند روش برای پیدا کردن بهترين جراح ابدومينوپلاستي به شما پیشنهاد می دهیم:

 •  به صورت حضوری به مطب جراح مراجعه کنید و با بیماران قبلی وی گفتگو کنید. از بیماران در مورد میزان رضایت‌مندی آن‌ها از نتیجه عمل پرس و جو کنید. هرچند توجه به این نکته حائز اهمیت است که شرایط تمام بیماران یکسان نیست و ممکن است عدم رضایت بیماران به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد.
 •  یکی از راه‌های دیگر برای انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم مراجعه به سایت و یا پیج ایشان در شبکه‌های اجتماعی است. شما می‌توانید از این طریق اطلاعات بسیار زیادی را درباره سابقه و تخصص جراح بدست بیاورید.
 • هنگام مراجعه به مطب می‌توانید از منشی و یا دستیار جراح بخواهید تا تصاویری از نمونه کارهای قبلی جراح را در اختیار شما قرار دهد.
 • پرس و جو از دوستان و آشنایان نزدیک
بهترین جراح زیبایی

ویژگی‌های بهترین جراح زیبایی شکم 

مهارت و تبحر جراح زیبایی تاثیر بسیار زیادی در نتیجه عمل زیبایی شکم دارد. در اغلب موارد سوالاتی در مورد جراح زیبایی شکم در ذهن افراد ایجاد می شود که عبارتند از:

 • بهترین جراح زیبایی شکم را از کجا بشناسیم؟
 • ویژگی‌های بهترین جراح زیبایی شکم چیست؟
 • پس از مراجعه به مطب و انجام مشاوره با پزشک از کجا بفهمیم ایشان بهترین هستند؟

در ادامه برای شما لیستی از خصوصیات بهترین جراح زیبایی شکم را آماده کرده ایم:

1- یک جراح پلاستیک خوب باید همواره سلامت فرد بیمار را در اولویت قرار داده و با توجه به شرایط بیمار بهترین روش جراحی را انتخاب کند.

2- از مهم ترین ویژگی‌های یک جراح زیبایی شکم داشتن صبر و حوصله در پاسخگویی به سوالات بیماران است.

3- در طی جلسات مشاوره قبل و بعد از جراحی باید دستورات لازم به دقت توسط جراح به بیمار اطلاع داده شود.

زیرا عدم انجام دقیق دستورات توسط فرد بیمار ممکن است عواقب غیر قابل جبرانی را به همراه داشته باشد.

4- بارزترین ویژگی بهترین جراح زیبایی شکم آشنایی با جدیدترین متدها و دستگاه‌های روز دنیا جهت انجام جراحی شکم است.

5- یک جراح پلاستیک مجرب باید قبل از انجام هرگونه عمل زیبایی ابتدا شرایط روحی بیمار را به دقت مورد بررسی قرار دهد.

در صورتی که فرد بیمار از آمادگی روحی مناسب برای جراحی برخودار نبود، انجام جراحی را به بعد موکول کند.

دلایل انتخاب بهترین جراح ابدومینوپلاستی

مسلما هیچ شخصی تمایل ندارد ریسک کند و با انجام عمل جراحی شکم غیر ایمن و غیر اصولی سلامتی خود را به خطر اندازد و به نتایج مطلوب خود دست نیابد.

این جراحی از نوع جراحی‌های پلاستیک سخت و سنگین به شمار می‌رود بنابراین ضمن این که به تجهیزات خاص بیمارستانی نیاز دارد، به تیم جراحی ماهر و باتجربه هم نیاز دارد.

در راس این تیم جراح قرار دارد که تخصص، تجربه و حرفه‌ای بودن او بسیار مهم است. از این رو لازم است که به منظور پیشگیری از بروز انواع خطرات و همچنین زیبا کردن شکم و کسب نتایج مطلوب بهترین جراح زیبایی شکم را انتخاب کنید.

فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین دکتر جراح شکم و پهلو

انجام موفقیت‌آمیز عمل جراحی شکم به میزان زیادی به خود جراح و میزان تخصص و تجربه وی بستگی دارد. با انجام موفقیت‌آمیز عمل جراحی ابدومینوپلاستی شخص می‌تواند از نتایج به دست آمده رضایت کامل را به دست آورد. از این رو باید در انتخاب بهترین جراح زیبایی شکم دقت بسیاری شود. در ادامه به فاکتورهایی که در انتخاب این جراح در نظر گرفته شود اشاره شده است.

 • میزان اعمال جراحی موفقیت‌آمیز
 • سوابق و مدارک دانشگاهی و پژوهشی معتبر
 • میزان رضایت‌مندی بیماران و مراجعه‌کنندگان
 • مسئولیت‌پذیری و داشتن تعامل مناسب با مراجعین
 • تعهد به اخلاق حرفه‌ای پزشکی
 • داشتن رویکرد بیمارمحوری
 • موقعیت مطب یا کلینیک
 • برخورداری از سلامت جسمی و روانی
 • برخورد خوب و خوش‌اخلاقی به هنگام ملاقات با بیماران و همراهان آن‌ها
 • آشنایی با فنون و روش‌های جدید
 • شناخت ملاک‌ها و معیارهای زیبایی شناسی
 • میزان تخصص و تجربه او در انجام جراحی‌های شکم
 • اهل مطالعه بودن و به روز بودن از لحاظ یافته‌های جدید پزشکی و جراحی
بهترین جراح لاغری

هزینه جراحی توسط بهترین جراح زیبایی شکم در تهران

هزینه جراحی با توجه به نوع جراحی، شرایط بیمار و هزینه کلینیک یا بیمارستان می تواند متفاوت باشد.

برای کسب اطلاعات در مورد تعرفه جراحی شکم باید به صورت حضوری به مطب مراجعه کنید تا توسط پزشک متخصص ویزیت شوید.

بهترین جراح زیبایی شکم در تهران کیست؟

جراحی شکم به دلیل حساسیت و سنگین بودن نیاز به کادر جراحی متخصص و باتجربه‌ای دارد. جراح ضمن داشتن تجربه و تخصص باید سایر فاکتورهای لازم را برای انجام این عمل داشته باشد تا ضمن حفظ سلامتی بدن، نتایج مطلوب و مورد انتظار بیمار به دست بیاید.

دکتر احمد علی رجب پور فوق تخصص جراحی پلاستیک عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد که به دلیل تجربه، تخصص و مهارت بسیار بالا در حال حاضر به یکی گزینه‌های بهترین جراح زیبایی شکم در تهران تبدیل شده است. ایشان با ارائه خدمات ارزنده در این حوزه موفق به جلب رضایت صد در صدی بیماران خود شده است. چنانکه به گفته یکی از بیماران ایشان بهترين جراح ابدومينوپلاستي در تهران می‌باشند.

شما می توانید با مراجعه حضوری به مطب در مورد مشکلات خود به راحتی با ایشان صحبت کنید و انتظارات خود را از نتایج جراحی با ایشان در میان بگذارید.

هرگز فراموش نکنید در برخی موارد اشتباه در جراحی‌های زیبایی برگشت ناپذیر است. از این رو باید برای انجام این جراحی تنها به جراح پلاستیک متعهد و مجرب مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
فروشگاه