0 تا 100 تزریق ژل لب مدل روسی

حتماً می‌دانید که نقش لب‌ها در زیبایی چهره بسیار پررنگ است زیبایی چهره به زیبایی لب‌ها نیز وابسته است. با بالا رفتن سن عمل کلاژن سازی در پوست کند می‌شود و همین امر باعث نازک شدن لب‌ها می‌شود، لذا راه حل این مشکل، تزریق ژل لب است؛ تزریق ژل لب یکی از رایج‌ترین و کم‌خطرترین عمل‌های زیبایی است که مدل‌های مختلفی دارد و شما می‌توانید با توجه به فرم صورت و سلیقه خود یکی از مدل‌ های تزریق ژل لب را انجام دهید. یکی از این مدل ها که بسیار محبوب است، ژل لب مدل روسی است.

در این مقاله قصد داریم در مورد تزریق ژل لب مدل روسی، اموزش تزریق ژل لب مدل روسی ، نحوه تزریق ژل لب مدل روسی و انواع مدل ژل لب روسی صحبت خواهیم کرد؛ همچنین شما می‌توانید عکس ژل لب مدل روسی و فیلم تزریق ژل لب مدل روسی را نیز در این مقاله مشاهده کنید.

تزریق ژل لب مدل روسی چیست ؟

در تزریق ژل لب مدل روسی ، تمرکز بر روی خطوط دور لب است که زیبایی لب‌ها را دوچندان می‌کند، بنابراین این مدل مناسب کسانی است که خطوط لب‌های مشخصی ندارند و تمایل دارند خطوط لب‌هایشان برجسته شود. ژل لب مدل روسی یکی از طبیعی‌ترین مدل‌های تزریق ژل لب است و کمتر کسی می‌تواند تشخیص دهد که شما تزریق ژل انجام داده‌اید و مناسب کسانی است که دوست دارند چهره‌شان طبیعی به نظر برسد. در تزریق ژل لب مدل روسی ، بیشتر بر روی لب بالا کار می‌شود بنابراین افرادی که لب بالایی کوچک‌تری دارند و یا لب‌هایشان متقارن نیست، می‌توانند از تزریق ژل لب مدل روسی استفاده کنند.

در تزریق ژل به لب مدل روسی ، مقداری از ژل که حاوی اسید هیالورونیک است بر روی خطوط لب‌ها و خط امتداد لب تزریق می‌شود و سپس مقداری نیز به داخل لب‌ها برای حجیم کردن آن‌ها تزریق می‌شود. مشخص بودن خطوط دور لب زیبایی لب‌ها را بیشتر می‌کند و تمرکز در تزریق ژل به لب مدل روسی نیز بر روی خطوط لب‌ها است.

تزریق ژل لب مدل روسی

قبل از هر اقدامی بخاطر داشته باشید، انتخاب پزشک متخصص بسیار حائز اهمیت است بنابراین مطالعه مقاله‌ی ” بهترین جراح پلاستیک ” را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نحوه تزریق ژل لب مدل روسی

در این قسمت اموزش تزریق ژل لب مدل روسی را شرح می‌دهیم:

اولین مرحله در مدل لب روسی با تزریق ژل ، مشاوره با پزشک متخصص است؛ در جلسه مشاوره، پزشک متخصص فرم صورت و لب‌های شما را بررسی می‌کند و بر اساس آن به شما پیشنهاد می‌دهد که چه مدلی را انتخاب کنید و اینکه مقدار ژلی که تزریق می‌کنید چقدر باشد، اما با این حال شما می‌توانید هر مدلی را که دوست دارید انتخاب کرده و یا هر میزان ژلی که مایل هستید تزریق کنید، اما توصیه ما این است که به پیشنهاد پزشک متخصص خود توجه کنید. همچنین در این مرحله، پزشک متخصص با توجه به مدل فرم لبی که انتخاب می‌کنید، نواحی که ژل باید به آن‌ها تزریق شود را مشخص می‌کند، به طور مثال، در تزریق ژل لب مدل روسی ، ابتدا مقداری ژل بر روی خطوط لب‌ها و امتداد آن‌ها تزریق شده و مابقی آن به داخل لب‌ها و به منظور حجیم کردن آن‌ها تزریق می‌شود.

در مرحله دوم، در روز تزریق ژل به لب مدل روسی ، بی حسی موضعی بر روی لب‌ها و نواحی اطراف آن اعمال می‌شود تا درد کمتری را احساس کنید و پس از گذشت 30 دقیقه، بی حسی تأثیر می‌گذارد و می‌توانید وارد مرحله بعد شوید.

در مرحله سوم، میزان ژلی که از قبل تعیین شده است، از طریق سوزن‌های بسیار ظریفی به نواحی مشخص شده تزریق می‌شود.

در مرحله آخر، پزشک متخصص با دست کمی لب‌ها را ماساژ می‌دهد تا لب‌ها فرم دلخواه را به خود بگیرد. توجه داشته باشید که پس از آن خودتان هرگز نباید لب‌هایتان را ماساژ داده و یا به آن‌ها دست بزنید.

برای تزریق ژل لب مدل روسی چه مقدار ژل باید تزریق شود؟

این مقدار به عوامل مختلفی بستگی دارد و اصلاً نمی‌توان مقدار مشخصی را برای همه در نظر گرفت. عواملی که تعیین کننده مقدار ژل لب مدل روسی است به شرح زیر است:

 • انتظاری که هر شخص از نتیجه تزریق ژل لب مدل روسی دارد و سلیقه شخص.
 • نظر پزشک متخصص پس از بررسی فرم صورت و لب‌ها

اما با این حال، پیشنهاد ما این است که در جلسه اول بیشتر از یک سرنگ تزریق نکنید تا لب‌ها از فرم طبیعی خود خارج نشوند و اگر تمایل دارید که بیشتر از یک سرنگ تزریق ژل لب مدل روسی انجام دهید، بهتر است سرنگ دوم را در جلسه دیگری تزریق کنید و همچنین توصیه می‌شود که حدود یک تا دو ماه بین جلسه اول و دوم فاصله بیندازید.

قیمت تزریق ژل لب مدل روسی

مدل لب روسی با تزریق ژل چقدر ماندگاری دارد؟

مدل لب روسی با تزریق ژل نیز مانند دیگر مدل‌های تزریق ژل لب، به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر شرح داده می‌شوند:

 • برند و کیفیت ژل
 • انجام مراقبت‌های بعد از انجام تزریق ژل لب روسی که جلوتر گفته می‌شود.

اما با این حال می‌توان گفت که به طور معمول، ژل لب روسی حدود 6 ماه تا 12 ماه ماندگاری دارد که بعد از این زمان می‌توانید دوباره آن را ترمیم کنید. بهتر است بدانید که به دلیل تحریک کلاژن سازی بعد از تزریق ژل لب روسی، حتی زمانی که ژل به طور کامل جذب می‌شود، لب‌ها کامل به حالت قبلی بازنمی‌گردند و تا حدود فرم خود را حفظ می‌کنند.

دقت داشته باشید که هر چه کیفیت ژلی که انتخاب می‌کنید بیشتر باشد، ماندگاری ژل لب روسی بیشتر خواهد بود، بنابراین کیفیت را فدای قیمت پایین نکنید.

تزریق ژل لب مدل روسی چیست

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب روسی

همان طور که گفته شد، تزریق ژل لب روسی با کمترین عوارض جانبی همراه است اما این موضوع در مورد همه افراد صدق نمی‌کند و ممکن است برخی از افراد، تعدادی از عوارض جانبی تزریق ژل را تجربه کنند؛ اما با انجام دادن چند دستورالعمل، هم عوارض جانبی را می‌توانید کاهش دهید و هم روند بهبودی را تسریع کنید؛ همچنین اگر به این مراقبت‌ها ادامه دهید، ماندگاری ژل لب را نیز افزایش خواهید داد.

 • توصیه‌های پزشک متخصص خود را دنبال کنید.
 • از دوش گرفتن با آب داغ خودداری کنید.
 • به لب‌ها به هیچ عنوان دست نزنید و یا لب‌ها را ماساژ ندهید.
 • از استعمال دخانیات پرهیز کنید.
 • از انجام فعالیت‌های سنگین مانند ورزش به مدت یک هفته خودداری کنید.

مراقبت‌های قبل از تزریق ژل لب روسی

اقداماتی وجود دارد که اگر یک یا دو روز قبل از تزریق ژل لب روسی انجام دهید، عوارض جانبی پس از تزریق ژل را کاهش می‌دهد؛ این اقدامات عبارت‌اند از:

 • پرهیز از مصرف ویتامین E
 • پرهیز از مصرف کپسول روغن ماهی
 • پرهیز از مصرف مسکن‌ها
 • پرهیز از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی
عکس ژل لب مدل روسی

عوارض جانبی تزریق ژل لب روسی

همان طور که گفته شد، تزریق ژل لب روسی عوارض جانبی یا ندارد یا بسیار کم است؛ با این حال عوارضی که ممکن است برخی از افراد تجربه کنند به شرح زیر می‌باشد:

 • کبودی
 • ورم لب‌ها یا نواحی اطراف آن‌ها
 • خونریزی خفیف
 • درد

عوارضی که در بالا گفته شد طبیعی است و باید به سرعت و بعد از چند روز کاهش یافته و بعد از یک هفته به طور کامل از بین بروند. با این حال برای اینکه کمترین عوارض را تجربه کنید، بهتر است در انتخاب پزشک و کلینیک دقت کرده و کلینیک معتبری را انتخاب کنید. همچنین کیفیت و برند ژل نیز در کم بودن عوارض جانبی تأثیر زیادی دارد. اگر کلینیکی که انتخاب می‌کنید معتبر نباشد و یا پزشک معالج تجربه کافی نداشته باشد ممکن است علائم زیر را تجربه کنید:

 • عفونت
 • خونریزی شدید
 • بادکنکی شدن لب‌ها
 • ورم شدید
 • نامتقارن شدن لب‌ها و نتیجه نامطلوب

قیمت تزریق ژل لب مدل روسی

قیمت تزریق ژل لب مدل روسی به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت، همچنین به دلیل نوسانات ارز و قیمت داروها، هزینه تزریق ژل نیز متغیر است، عوامل تعیین کننده قیمت ژل لب مدل روسی عبارت‌اند از:

 • برند و کیفیت ژل
 • پزشک متخصص
 • محل کلینیک
 • مقدار ژلی که تزریق می‌کنید

با این حال، پزشک معالج در جلسه مشاوره و بعد از بررسی فرم لب‌های شما و تعیین مقدار ژلی که باید تزریق کنید، می‌تواند قیمت تزریق ژل لب مدل روسی را تعیین کرده و به شما اعلام کند.

اموزش تزریق ژل لب مدل روسی

سخن پایانی

تزریق ژل لب مدل روسی به دلیل زیبایی و طبیعی بودن آن، یکی از پرطرف‌دارترین مدل‌های تزریق ژل است که عوارض جانبی بسیار کمی دارد که به سرعت برطرف می‌شود. ماندگاری آن نیز همانند دیگر روش‌های تزریق ژل لب است و اگر به خوبی از آن مراقبت شود می‌تواند ماندگاری بیشتری داشته باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانید با دکتر احمد علی رجب پور در ارتباط بوده یا در قسمت کامنت سوالات خود را مطرح نمائید.

دکتر احمدعلی رجب پور

فوق تخصص جراحی پلاستیک ، زیبایی و ترمیمی، عضو هيئت علمى دانشگاه، عضو بنیاد ملی نخبگان ایران، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران. از جمله خدماتی که دکتر رجبپور ارائه می دهند، عبارتند از: ابدومینوپلاستی، عمل بینی، لیفت سینه، پروتز سینه و غیره.

نظرات

0 0 امتیاز ها
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها