همه چیز در رابطه با تزریق ژل لب مدل گرد

تزریق ژل لب یکی از متداول‌ترین و پرطرف‌دارترین اقدامات زیبایی است که انجام می‌شود و اگر نزد پزشک متخصص و مجرب انجام شود، می‌توان گفت تقریباً هیچ‌گونه عوارض جانبی نخواهد داشت و حتی در صورت بروز عوارض جانبی خفیف، به سرعت برطرف خواهد شد. تزریق فیلر لب در مدل‌های مختلفی انجام می‌شود که تزریق ژل لب مدل گرد یکی از این مدل‌ها است که در این مقاله قصد داریم در مورد آن صحبت کرده و اطلاعات کاملی را در مورد هزینه تزریق ژل لب مدل گرد، میزان تزریق ژل لب مدل گرد و عوارض تزریق ژل لب مدل گرد ارائه دهیم.

تزریق ژل لب مدل گرد چگونه است؟

در واقع بهتر است بدانید که تفاوت مدل‌های مختلف تزریق ژل لب، در محل‌های تزریق است و ارتباطی به نوع برند فیلر یا حتی میزان ژل ندارد. تزریق ژل لب مدل گرد یکی از پرطرف‌دارترین مدل‌ها در میان کسانی است که تزریق ژل لب انجام می‌دهند.

بعد از تزریق ژل، می‌توان آن را با دست شکل داد و فرم لب‌ها را تغییر داد. بهتر از قبل از انجام تزریق ژل لب مدل گرد ، با پزشک خود مشورت کرده تا با بررسی فرم صورت شما تشخیص دهد که آیا ژل لب مدل گرد مناسب فرم صورت شما است یا خیر و آیا با دیگر اجزای صورت شما همخوانی دارد یا خیر، تا بتوانید بهترین مدل ژل لب را با توجه به فرم صورت خود انتخاب کنید.

همان طور که گفته شد، تفاوت در مدل‌های مختلف در محل تزریق است، برای ژل لب مدل گرد، تزریق ژل در لب بالا و لب پایین به صورت یکسان و یکنواخت صورت می‌گیرد و همین موضوع باعث گرد شدن لب‌ها می‌شود.

مراحل تزریق ژل لب مدل گرد به این صورت است که ابتدا یک جلسه با پزشک متخصص خود مشاوره خواهید کرد و پزشک با بررسی فرم صورت شما پیشنهاد خود در رابطه با مدل ژل لبی که برای صورت شما مناسب است، میزان ژل و نواحی تزریق را به شما ارائه می‌دهد و تصمیم نهایی با خود شماست که چه مدلی را انتخاب کنید. سپس در روزی که تزریق ژل مدل گرد انجام می‌شود ابتدا نواحی از لب‌ها که قصد تزریق ژل را در آن‌ها دارید مشخص می‌شود.

در مرحله دوم، محل ضدعفونی شده و بی حسی موضعی در نواحی لب‌ها و اطراف آن‌ها اعمال می‌شود و باید حدود 20 دقیقه تا 30 دقیقه منتظر بمانید تا بی حسی اثر کند.

در مرحله سوم و پس از اثر کردن بی حسی، مقدار ژلی که در جلسه مشاوره تعیین شده است، به وسیله سوزن‌های بسیار ظریفی به محل‌هایی که برای تزریق مشخص شده تزریق می‌شود. پیشنهاد ما این است که در جلسه اول حجم زیادی از ژل را به لب‌ها تزریق نکنید و بهتر است یک سرنگ در جلسه اول و یک سرنگ دیگر در جلسه دوم تزریق کنید تا لب‌ها فرم طبیعی خود را از دست ندهند.

در مرحله آخر، پزشک متخصص با دست کمی لب‌های شما را فرم داده و به شکل دلخواه در می‌آورد.

هزینه تزریق ژل لب مدل گرد

قبل از هر اقدامی بخاطر داشته باشید، انتخاب پزشک متخصص بسیار حائز اهمیت است بنابراین مطالعه مقاله‌ی ” بهترین جراح پلاستیک ” را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نکاتی که قبل از تزریق ژل لب مدل گرد باید در نظر بگیرید

بهتر است قبل از انجام تزریق ژل یک سری نکات را انجام دهید تا کمترین عوارض جانبی را داشته باشید و روند بهبودی شما سریع‌تر طی شود. نکاتی که باید قبل از تزریق ژل لب مدل گرد انجام دهید به شرح زیر است:

 • بهتر است از روز قبل از تزریق ژل لب از فعالیت‌هایی که گردش خون در صورت را افزایش می‌دهد پرهیز کنید؛ فعالیت‌هایی مانند ورزش سنگین یا انجام فیشال صورت.
 • بهتر است در روز تزریق ژل از استعمال دخانیات و یا مصرف نوشیدنی‌های الکلی خودداری کنید.
 • تقریباً از یک هفته قبل از انجام تزریق از مصرف داروهایی چون کپسول روغن ماهی، ویتامین E و همچنین داروهای مسکن خودداری کنید تا در قسمت لب‌ها، خونریزی و کبودی کمتری داشته باشید.

نکاتی که بعد از تزریق ژل لب مدل گرد باید رعایت شود

بهتر است بعد از تزریق نکاتی را رعایت کنید تا با عوارض کمتری روبه رو شده و روند بهبودی خود را تسریع بخشید. این نکات عبارت هستند از:

 • به توصیه‌های پزشک متخصص خود حتماً توجه کنید.
 • از استعمال دخانیات تا چند روز خودداری کنید.
 • به لب‌ها دست نزنید و آن‌ها را ماساژ ندهید
 • از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • بهتر است تا یک هفته از فعالیت‌های سنگین مانند ورزش کردن پرهیز کنید.
 • از حمام کردن با آب داغ پرهیز کنید
 • از آرایش مداوم لب‌ها خودداری کنید.

عوارض تزریق ژل لب مدل گرد چیست؟

می‌توان گفت که تزریق ژل لب مدل گرد یکی از کم خطر ترین اقدامات زیبایی است، اما با این حال برخی ممکن است بعضی از عوارض جانبی را تجربه کنند که باید گفت این عوارض به سرعت و بعد از نهایت یک هفته به طور کامل بر طرف می‌شوند. این عوارض عبارت‌اند از:

 • کبودی
 • تورم
 • التهاب
 • درد

عوارضی که در بالا گفته شد ممکن است در برخی افراد به وجود بیاید و کاملاً طبیعی است و جای نگرانی ندارد و به سرعت برطرف می‌شود؛ اما در برخی موارد، اگر شما کلینیک معتبری را برای انجام تزریق خود انتخاب نکنید و پزشک شما متخصص و باتجربه نباشد، باعث می‌شود عوارضی را تجربه کنید که گاهی جبران‌ناپذیر هستند؛ این عوارض عبارت‌اند از:

 • نامتقارن شدن لب‌ها
 • حجم بیش از حد لب‌ها و بادکنکی شدن آن‌ها
 • عفونت
ژل لب مدل گرد

مزایای تزریق ژل لب مدل گرد

لب‌ها یکی از اصلی‌ترین اجزای صورت هستند که تأثیر بسزایی در زیبایی صورت دارند و با بالا رفتن سن لب‌ها نازک می‌شوند و اطراف آن‌ها چین چروک ظاهر می‌شود، بنابراین تزریق ژل لب دارای مزایای فراوانی برای کسانی که لب‌های نازک دارند، است. برخی از این مزایا به قرار زیر است:

 • لب‌ها را صاف و نرم می‌کند.
 • باعث از بین رفتن چین و چروک‌های اطراف لب‌ها می‌شود.
 • لب‌های نامتقارن را متقارن می‌کند.

ماندگاری تزریق ژل لب مدل گرد چقدر است؟

ماندگاری ژل لب مدل گرد به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ به طور مثال به عواملی چون نوع و کیفیت ژل، میزان ژلی که تزریق می‌کنید و نحوه نگهداری از آن‌ها بستگی دارد. مثلاً اگر به طور دائم از سولاریم استفاده می‌کنید، حرارت و گرمای آن باعث می‌شود ژل لب مدل گرد سریع‌تر حل شود. اما به طور کلی ژل لب مدل گرد به مدت 6 الی 12 ماه ماندگاری دارد اما پس از حل شدن نیز، به دلیل اینکه تزریق ژل باعث تحریک کلاژن سازی می‌شود، لب‌ها به طور کامل به شکل قبلی خود بازنمی‌گردند و تا حدودی فرم خود را حفظ می‌کنند؛ بنابراین بهتر است هر 6 ماه یا 12 ماه یک بار ژل لب مدل گرد خود را ترمیم کنید.

هزینه تزریق ژل لب مدل گرد

هزینه تزریق ژل لب مدل گرد به عوامل زیر بستگی دارد و نمی‌توان عدد ثابتی را برای آن در نظر گرفت.

 • نوع و برند ژل لب مدل گرد
 • حجم و میزان ژل
 • پزشکی که انتخاب می‌کنید

اما با این حال پزشک متخصص شما در جلسه مشاوره با تعیین میزان ژل مورد نیاز و برند ژل می‌تواند هزینه تزریق ژل لب مدل گرد را تعیین کند.

مزایای تزریق ژل لب مدل گرد

سخن پایانی

تزریق ژل لب تبدیل به یکی از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی در چند سال اخیر شده است؛ تزریق ژل لب مدل‌های مختلفی دارد که شما بسته به نوع و فرم صورت و سلیقه خود می‌توانید مدل مناسب را انتخاب کنید. تزریق ژل لب مدل گرد یکی از محبوب‌ترین‌ها در میان مدل‌های مختلف ژل لب است. تزریق ژل لب مدل گرد مزایای زیادی دارد که یکی از آنها از بین رفتن چین و چروک‌های ریز اطراف لب‌ها است. در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانید با دکتر احمد علی رجب پور در ارتباط بوده یا در قسمت کامنت سوالات خود را مطرح نمائید.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 امتیاز ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها