كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي ؛ دروغ یا واقعیت؟

كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي : یک بینی بیش از حد بزرگ یا نامتناسب می‌تواند تمام تعادل ظاهر صورت شما را از بین ببرد. کاهش اندازه بینی، حتی اگر کم باشد، می‌تواند بر خطوط کلی صورت شما از هر زاویه‌ای تأثیر مثبت بگذارد. جراحی زیبایی بینی معمولاً یک بار در طول زندگی صورت می‌گیرد و همیشگی است و تقریباً در هر سنی برای تغییر اندازه و تغییر شکل مؤثر بینی انجام می‌شود. گفته می‌شود، برخی از افراد با بینی بزرگ‌تر می‌توانند احساس خودآگاهی داشته باشند که منجر به احساس اضطراب و کمبود اعتماد به نفس و عزت نفس می‌شود.

اگر اندازه یا شکل بینی یک فرد تأثیر واقعی بر سلامت روان آنها دارد، عمل بینی به مراتب مؤثرترین درمان برای کاهش اندازه بینی است. اما بسیاری علاقه‌ای به جراحی بینی ندارند و یا از جراحی می‌ترسند و به دنبال راه‌هایی برای كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي با تزریق می‌گردند و سؤال متداول مراجعه کنندگان این است که ایا بدون عمل جراحی میشود بینی را کوچک کرد ؟

خبر خوب این است که روش‌هایی برای کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی وجود دارد که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. همچنین موضوعات دیگری مانند كوچك كردن بيني گوشتي بدون عمل ، رینوپلاستی بینی گوشتی بدون جراحی ، تزریق آمپول برای کوچک شدن بینی و روش کوچک شدن بینی بدون جراحی را بررسی خواهیم کرد.

چگونه بدون جراحی بینی گوشتی را کوچک کنیم ؟

بینی یکی از اجزای اصلی صورت ما می‌باشد که نقش بسیار پررنگی را در ظاهر و چهره‌ایفا می‌کند؛ لذا بسیاری از افراد به دنبال اصلاح و تغییر فرم بینی خود هستند تا به چهره‌ای زیباتر دست یافته و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. یکی از رایج‌ترین روش‌ها، جراحی بینی است که فرم بینی را تا آخر عمر تغییر می‌دهد و نیازی به ترمیم وجود ندارد.

اما این روش معایبی نیز دارد؛ یکی از این معایب این است که نمی‌توان به طور دقیق پیش بینی کرد که بینی چه فرمی را به خود می‌گیرد و گاهی افرادی که این جراحی زیبایی را انجام می‌دهند، به دلیل اینکه نتیجه دلخواه را به دست نمی‌آورند، مجبور به جراحی مجدد می‌شوند. از طرف دیگر جراحی، دوره نقاهت زیادی دارد و بسیاری از افراد به دلیل شغل و کار خود نمی‌توانند مدت طولانی مرخصی بگیرند تا دوره نقاهت جراحی بینی را بگذرانند و روش‌های دیگری مانند كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي را در نظر می‌گیرند که هم بی خطر است و هم دوره بهبودی و نقاهت یا ندارد و یا بسیار کوتاه است.

اینکه چگونه بدون جراحی بینی گوشتی را کوچک کنیم سؤال بسیاری از مراجعه کنندگانی است که دوست ندارند زیر تیغ جراحی رفته و تمایل به کوچیک کردن بینی بدون جراحی دارند. همان طور که گفته شد روش‌های مختلفی برای كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي وجود دارد که در این قسمت توضیح خواهیم داد.

به همین دلیل، رینوپلاستی یکی از رایج‌ترین جراحی‌های پلاستیک است. هیچ شکل واحدی وجود ندارد که تمامی بیماران به طور جمعی آن را بخواهند. با این حال، طبق تحقیقات، بیشتر بانوان تمایل دارند که نوک بینی‌های تیزتر و پل‌های بینی صاف‌تر داشته باشند. در حالی که مردان معمولاً بینی کوچک را برای خود ترجیح نمی‌دهند. برای هر فرد نقص مختلفی وجود دارد که با ویژگی‌های کلی او سازگار نیست.

رینوپلاستی بینی گوشتی بدون جراحی

قبل از هر اقدامی با یک پزشک جراح مشورت بگیرید تا شرایط را کامل به شما توضیح دهد. پس انتخاب جراح خبره بسیار ضروری است. در مقاله ” بهترین جراح بینی ” به شما در انتخاب جراح کمک کرده‌ایم.

رینوپلاستی بینی گوشتی بدون جراحی

وقتی به جراحی زیبایی بینی یا عمل بینی فکر می‌کنید، احتمالاً یک روش انجام جراحی را به خاطر می‌آورید. در بسیاری از موارد این دقیق است. اما آیا می‌دانستید که گزینه درمانی معروف به “رینوپلاستی بدون جراحی” در حال محبوبیت است؟ رینوپلاستی با عمل جراحی هنوز یکی از پرتقاضاترین و انجام‌شده‌ترین روش‌ها در ایالات متحده و سراسر جهان است. اما در برخی موارد، رینوپلاستی بدون جراحی – یا عمل بینی مایع – ممکن است گزینه بهتری برای برخی باشد. این روش كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي این مزیت را دارد که نتایج به‌سرعت قابل مشاهده است، تقریباً بدون هیچ خرابی و دوره نقاهت. در اینجا به این خواهیم پرداخت که کوچک کردن بینی بدون جراحی دقیقاً چیست، بهبودی چگونه است، چه نتایجی را می‌توانید از رینوپلاستی بینی گوشتی بدون جراحی انتظار داشته باشید، و بسیاری از سؤالات متداول که بیماران ما می‌پرسند.

رینوپلاستی مایع یا رینوپلاستی بدون جراحی چیست؟

بسیاری سؤال می‌پرسند که کوچک کننده بینی گوشتی بدون عمل چگونه است؛ رینوپلاستی یک روش برای کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی است. رینوپلاستی بینی بدون جراحی یا همان کوچک کردن بینی با امپول در واقع یک عمل كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي و آمپول براي كوچك كردن بيني است که با پرکننده‌ها یا همان فیلرها انجام می‌شود. پرکننده‌ها محلول‌های تزریقی و آمپول کوچک کننده بینی بدون عمل هستند که بسیار محبوب شده‌اند زیرا سریع، کم هزینه، مؤثر و عملاً بدون درد می‌باشند. فیلرها را می‌توان در بسیاری از قسمت‌های صورت انجام داد و اغلب برای حجیم کردن لب‌ها، کاهش خطوط ریز یا چین و چروک‌ها و ایجاد کانتور در نواحی مانند چانه و خط فک استفاده می‌شود. پرکننده‌ها نیز روشی مؤثر برای ایجاد توهم كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي هستند که از روش کانتورینگ بهره می‌گیرند. اما این فقط در موارد محدودی صادق است. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید مقاله‌ی ” آمپول کوچک کننده بینی گوشتی ” را مطالعه نمائید.

چگونه رینوپلاستی بینی گوشتی بدون جراحی می‌تواند ظاهر بینی را بهبود بخشد؟

وقتی در مورد جراحی بینی مایع صحبت می‌کنیم که می‌تواند به اصلاح بینی گوشتی بدون جراحی منجر شود، پیشرفت‌های خاصی وجود دارد که می‌تواند به همراه داشته باشد.

1. پل بینی پایین

اگر پل پایینی دارید و می‌خواهید آن را اصلاح کنید، رینوپلاستی بدون جراحی ممکن است گزینه خوبی برای کوچک شدن بینی گوشتی بدون عمل باشد. یک پل پایین را می‌توان با افزودن پرکننده و ساختن پل بینی بالا برد. استفاده از رینوپلاستی غیر جراحی برای ایجاد پل بینی بالاتر، یک درخواست رایج برای افراد آسیایی یا آفریقایی تبار است که تمایل به داشتن پل بینی پایین‌تر دارند و به کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل کمک می‌کند.

2. برآمدگی بینی

اگرچه از پرکننده‌ها نمی‌توان برای از بین بردن برآمدگی روی بینی استفاده کرد، در برخی موارد می‌توانیم اطراف برجستگی را پر کرده و ظاهری صاف به بینی بدهیم. این کار باعث کوچکتر شدن بینی نمی شود، اما می‌تواند نمایه و کانتور بینی را بهبود بخشد. این کار در افرادی که برآمدگی یا قوز کوچکی در بینی دارند مؤثرتر است. با یک برآمدگی بزرگ، جراحی زیبایی بینی اغلب موثرترین انتخاب است.

آمپول کوچک کننده بینی بدون عمل

در مقاله ” کوچک کردن بینی با آنزیم ” به صورت کامل و مفصل تزریق آنزیم به بینی را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

3. فرو رفتگی در پل بینی

اگر در پل بینی خود فرورفتگی دارید، رینوپلاستی غیر جراحی می‌تواند این موارد را اصلاح کرده و در كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي کمک کند. فیلرها برای اصلاح فرورفتگی‌ها به خوبی عمل می‌کنند، زیرا هدف این است که به جای از بین بردن هر چیزی، به ساختار بینی اضافه شود.  

4. بی‌نظمی‌ها در ظاهر بینی

در برخی موارد، رینوپلاستی غیر جراحی در اصلاح بی‌نظمی‌ها یا بهبود تقارن بینی و اصلاح بینی گوشتی بدون جراحی بسیار مؤثر است. ما می‌توانیم نواحی را با دقت پر کنیم تا توهم ساختار بینی متقارن و منظم را ایجاد کنیم.

5. اصلاحات

می‌توان با روش رینوپلاستی به فرم بینی را تا حد بسیار زیادی اصلاح کرده و به كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي با این روش کمک کرد.

بهبودی بعد از رینوپلاستی غیر جراحی چگونه است؟

همان طور که گفته شد، رینوپلاستی یکی از روش‌های كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي است. حال این سؤال پیش می‌آید که زمان بهبودی بعد از انجام روش کوچک شدن بینی بدون جراحی چقدر است؟

یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي و با روش رینوپلاستی این است که تقریباً هیچ دوره بهبودی وجود ندارد. ما فقط از بی حسی موضعی استفاده می‌کنیم و هیچ برش و بخیه‌ای وجود ندارد. تنها شواهد انجام هر کاری این است که برخی از بیماران تا چند روز پس از تزریق فیلر، کبودی خفیفی دارند. گاهی اوقات بیماران ما دوست دارند رینوپلاستی غیر جراحی خود را برای پنجشنبه یا جمعه برنامه ریزی کنند، زیرا می‌دانند که می‌توانند تا شنبه سر کار خود بازگردند.

کوچک کردن بینی بدون جراحی

سخن پایانی

همان طور که می‌دانید، جراحی‌های زیبایی در سال‌های اخیر بسیار افزایش یافته است اما با این حال بسیاری از افراد به دلیل ترس از جراحی یا دلایل دیگر، تمایلی به انجام عمل بینی ندارند و به دنبال روش‌های کم‌خطرتر هستند. روش رینوپلاستی یکی از روش‌های كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي است که بسیار در حال محبوب شدن است.

در این مقاله از سری مقالات دکتر رجب پور در مورد كوچك كردن بيني بدون عمل جراحي ، رینوپلاستی بینی گوشتی بدون جراحی ، آمپول کوچک کننده بینی بدون عمل و کوچک کننده بینی گوشتی بدون عمل صحبت کردیم و امیدواریم برای شما مفید بوده باشد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 امتیاز ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 دیدگاه ها
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
reza

س.دست نزنین که بدتر میشه.من راه و روش های زیادی امتحان کردم بعضیا که الکی بود و بعضیا نتیجش1و2ساعته و بعدش بدتر میشه.فقط و فقط عمل.بعدشم اگه بچه ی دیدین که دست به بینیش میزد باهاش صحبت کنین که اینکارو نکنه