بهترین مارک پروتز سینه چیست؟

 

بزرگ کردن پستان به وسیله پروتز یکی از محبوب ترین روش های جراحی پلاستیک در جهان است. فاکتورهای زیادی وجود دارد که برای بدست آوردن نتایج خوب از جراحی پروتز سینه باید از آن اطمینان حاصل کنید . یکی از این فاکتور ها برای رسیدن به نتیجه عالی ، انتخاب پروتز سینه مناسب یا بهترین مارک پروتز سینه است.

یافتن بهترین برند پروتز سینه قسمت مهمی از جراحی شما است که میتواند با کیفیت بهتری شما را به سمت بدنی که همیشه می خواستید برساند .اما نکته ای که هیچوقت نباید فراموش کنید این است که علاوه بر زیبایی ، سلامتی در اولویت است و انتخاب یک پروتز سینه با کیفیت برای سلامتی فرد بسیار مهم است . پس در انتخاب بهترين برند پروتز سينه نهایت دقت را داشته باشید .

بهترین مارک پروتز سینه

این روزها در دنیا به دلیل افزایش تقاضا برای جراحی پروتز سینه ، بسیاری از مارک های پروتز سینه وارد بازار شده اند که در نتیجه انتخاب پروتز مناسب میتواند سخت تر شود.

 

مقاله پیشنهادی: توصیه های لازم بعد از جراحی پروتز سینه

 

بهترین مارک پروتز سینه چیست؟

برای راهنمایی شما در انتخاب بهترین مارک پروتز سینه ، ما چهار برند معروف پروتز سینه را لیست کرده ایم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید .

ایمپلنت های پستان Nagur ،Mentor و Motiva و Arion

مارک پروتز سینه موتیوا

بهترین مارک پروتز سینه

اولین گزینه‌ی ما در لیست بهترین مارک پروتز سینه برند موتیوا است. Motiva ششمین نسل از پروتز های سینه است که با بیش از 30 سال تجربه در تولید پروتز سینه ، شرکت سازنده آن از طریق نوآوری های خود ، ایمنی را تضمین می کنند. برند موتیوا با توزیع در بیش از 60 کشور در سراسر جهان از جمله سنگاپور ، کره جنوبی ، ژاپن و فیلیپین ، خود را به دنیا شناسانده است .

موتیوا در دو نوع Motiva Round Implant و Motiva Ergonomix available موجود است.

  • Round Implant (پروتز گرد )

ژل سیلیکونی به نام the ProgressiveGel Plus پروتزی به شکل دایره ای است. استفاده از این نوع پروتز به خاطر حالت گردی که دارد احساس جوانی و زیبایی بیشتری به فرد میدهد .

  • Ergonomix available

ایمپلنت Ergonomix Prog از Progressive Gel Ultima  هم مانند پروتز گرد از خاصیت کشسانی برخوردار است اما ظاهرش مانند آناتومی سینه است و قرار دادن این نوع پروتز باعث طبیعی تر شدن نتیجه جراحی میشود .

 

مقاله پیشنهادی: راه های کوچک کردن نوک سینه در زنان

 

ویژگی های Motiva Implants

Motiva همچنین از طریق فناوری و طراحی ابتکاری خود به مشکلات رایج مربوط به ایمپلنت می پردازد و این مشکلات را حل می‌کند. در اینجا به بررسی چندین ویژگی Motiva Implants میپردازیم :

  • پروتز با پوسته صاف SmoothSilk  / SilkSurface

این پوسته سطح صاف از طریق نانو فناوری سه بعدی تولید می شود. سطح خارجی این پروتز خطر عوارض مرتبط با ایمپلنت مانند ایجاد کپسول ، سروما و اتصال و رشد باکتری‌ها از طریق سطح صاف به حداقل می رسد. همچنین امکان قرار دادن ایمپلنت از طریق برش های کوچکتر را فراهم می کند و در نتیجه باعث بهبود سریعتر جای زخم می شود.

  • BluSeal

یکی از ویژگی های منحصر به فرد Motiva. نشانگر BluSeal است. این به جراحان کمک می کند تا وجود یک لایه محافظ اطراف ایمپلنت ها را تأیید کنند ، و تشخیص هر گونه پارگی را آسان تر می کند. BluSeal نشان می دهد که ایمپلنت ها 100٪ سالم هستند. این ویژگی با سختگیرانه ترین استانداردهای کیفیت و ایمنی جامعه آزمایش و مواد آمریکایی و ISO مطابقت دارد.

  • TrueTissue Technology  (ارگونومیکس)

در پروتز های موتیوا از تکنولوژی TrueTissue Technology use برای دستیابی به حرکتی مشابه سینه های طبیعی ، چه در حالت ایستاده و چه دراز کش استفاده می کنند.

  • Q Inside Safety Technology

Q Inside Safety Technology به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی اجازه می دهد تا اطلاعات کاشت پستان ، مانند اندازه ، شکل و شماره سریال ، حتی در خارج از بدن را از طریق یک اسکنر شناسایی کنند.

ایمپلنت های پستان Motiva promise نه تنها نتایج زیبایی را نوید می دهند بلکه ایمنی را نیز تضمین می کنند. طبق یک مطالعه آینده نگر 6 ساله ، کمتر از 1٪ موارد عوارض ایمپلنت ، مانند ایجاد کپسول ، سروما دیررس و BIA-ALCL (لنفوم آناپلاستیک مرتبط با ایمپلنت پستان) ، در میان بیمارانی که از Motiva استفاده کرده اند وجود دارد که آمار بسیار خوبی است .

 

مقاله پیشنهادی: عوارض پروتز سينه چيست؟

 

مارک پروتز سینه منتور

پروتز سينه مارك منتور

Mentor در سال 1969 تاسیس شد و بیش از 30 سال است که به تولید ایمپلنت های پستان با کیفیت مشغول است. این شرکت ، پروتز سینه سیلیکونی و آب‌نمکی و سایر محصولات مرتبط با پروتز سینه را ارائه می دهد.

پروتز سينه مارك منتور در دو نوع وجود دارد:

پروتز سینه آب نمکی مارک منتور

از محلول آب نمک استفاده می کنند که می تواند باعث ایجاد احساس داشتن سینه سفت‌تری شود.

MENTOR MemoryGel ایمپلنت سینه سیلیکونی منتور

با برآمدگی ، پر بودن و استحکام بالا، احساس نرم و طبیعی دست می یابد. این نوع پروتز در دو نوع وجود دارد . Moderate Plus و High Profile.برای انتخاب بهترین پروتز بین این دو نوع باید با پزشک خود مشورت کنید تا نوع پروتز سینه را انتخاب کنید.

منتور همچنین از مواد تأیید شده توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) در تولید ایمپلنت خود استفاده می کند.

همچنین  یک مطالعه آینده‌نگر 6 تا 7 ساله در زنانی که از پروتز سینه منتور استفاده میکنند 3.4 ٪ خطر انقباض کپسول و پارگی آن را نشان می دهد. .

مارک پروتز سینه آریون

بهترين مارك پروتز سينه چيست

یکی دیگر از بهترین مارک پروتز سینه که در این چند سال توسط جراحان پلاستیک ایرانی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است پروتز آریون میباشد  .

این پروتز که در کشور فرانسه ساخته شده است، با بیش از 45 سال تجربه در تولید انواع پروتز از جمله پروتز سینه پیشگام است و پروتزهای بسیار با کیفیتی میسازد.

مارک پروتز سینه ناگور

پروتز مارک ناگور

آخرین مورد در لیست بهترين برند پروتز سينه ، پروتز مارک ناگور می‌باشد. این پروتز دارای دو نوع سیلیکونی و آب‌نمکی است که برای تقویت و بازسازی سینه استفاده می‌شود. این پروتزها توسط اداره غذا و داروی ایالات متحده آمریکا تأیید نشده اند، اما دارای نشان CE، معادل تایید FDA در اتحادیه اروپا هستند.

آنها در اندازه و  اشکال مختلف وجود دارد.

پروتز پستان Nagor با تضمین مادام العمر ارائه می شود که در صورت انقباض کپسول یا پارگی تأیید شده ، پروتز جایگزین را رایگان ارائه می دهد. (هزینه جراحی تعویض پرداخت نمی شود.)

جراح پلاستیک ممکن است براساس آناتومی و اهداف شما یکی از این انواع ایمپلنت ناگور را توصیه کند.

استفاده از پروتز سینه ناگور می‌تواند برای شما مناسب باشد زیرا هم جنس خوبی دارد و هم از نظر جراحان پلاستیک تایید شده است .

 

مقاله پیشنهادی: بهترین جراح سینه (شمال تهران)

 

نتیجه گیری :

در این مقاله به بررسی انواع پروتز سینه از نظر جنس و کیفیت پرداختیم و سعی کردیم اطلاعات کاملی در این مورد به شما ارائه دهیم . اما موضوعی که بسیار مهم است در انتخاب پروتز سینه علاوه بر کیفیت، خدمات پس از فروش آن است که پروتز منتور، آریون و ناگور از این نظر مناسب هستند.

توجه داشته باشید که برندهای مطرح شده در لیست بهترين برند پروتز سينه ، اولویت خاصی نداشته و همگی دارای کیفیتی خوب می‌باشند.

از بین بهترین مارک پروتز سینه که در این مقاله معرفی شد ، تنها پروتز منتور دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی امریکا است و باقی پروتز ها تنها در اروپا تایید شده است اما از نظر تجربی نتایج قابل قبول با کمترین ریسک را دارند .

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 امتیاز ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخوردهای آنلاین
مشاهده همه دیدگاه ها